Per pirmąją savaitę programėlę „Žiogas“ atsisiuntė per 6 tūkst. keleivių

gruodžio 10 04:34 2018 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

Per pirmąją savaitę, startavus bilietų žymėjimo Kauno autobusuose ir troleibusuose programėlei, „Žiogą“ atsisiuntė per 6 tūkst. keleivių, kurie su programėle pažymėjo per 20 tūkst. bilietų.

 

 

 

„Šie skaičiai viršijo mūsų lūkesčius ir maloniai nustebino, – dalijasi rezultatais vienas iš programėlės kūrėjų, UAB „Kauno autobusai“ IT vadovas Paulius Lengvenis. – Pirmąją savaitę vartotojai buvo tam tikri jau realiai veikiančios programėlės testuotojai. Esame labai dėkingi visiems komentatoriams, keleiviams, atsiuntusiems atsiliepimus elektroniniu paštu, savo nuomonę pateikusiems radijo laidose, nes jų pastebėjimai ir siūlymai mums labai vertingi tobulinant programėlę ir labiau pritaikant ją vartotojų poreikiams.“

Anot jo, pradžioje buvo fiksuojama keletas sutrikimų, tačiau ne dėl programėlės kaltės, buvo „išgaudytos“ klaidos, o programėlės funkcijos praplėstos pagal klientų pageidavimus.

Programėlės kūrėjai atkreipia dėmesį, kad atsisiuntusiems Žiogą vartotojams reikėtų žinoti, jog bankai nepriima „Maestro“ kortelių, todėl ja papildyti Žiogo sąskaitos nepavyks. Nepavyks pridėti kortelės ir tuo atveju, jei kortele negalima atlikti atsiskaitymų internetu. Tuomet turite įeiti į savo paskyrą banke ir nustatyti šią paslaugą.

Taip pat buvo atsižvelgta į tai, kad daugelis keleivių norėtų atsisiųsti programėlę į telefonus, kurie palaiko senesnes nei Android 7 operacinės sistemos versiją. Dabar tai jau gali padaryti ir tie, kurių telefonai veikia su Android 4.4 operacinių sistemų versijomis.

Pasak P. Lengvenio, Žiogas galėtų tapti puikiu draugu ir jaunesniesiems viešojo transporto keleiviams. Tiesiog tėvai, papildę Žiogo sąskaitą didesne suma, gali „ištrinti“ pridėtą kortelę, kol vaikas išnaudos visą paskyros sąskaitą. Išnaudojus iš naujo susieti su banko kortele ir papildyti sąskaitą norima pinigų suma.

„Beje, mėnesio pabaigoje stebėsime, kiek keleivių sukaups mėnesinius bilietus, – sako P.Lengvenis. – Be to, Žiogo gerbėjams žadame dar ne vieną naujieną, bet apie tai – šiek tiek vėliau.“

Bendrovės „Kauno autobusai“ informacija