Pirtis… autobuse

balandžio 07 14:04 2014 Spausdinti straipsnį Įdomybės

„Karšta kaip pirtyje“, – atsidūstame vidurvasarį įlipę į nevėsinamą autobusą, troleibusą ar tramvajų. Tačiau ar girdėjote, kad transporto priemonės iš tiesų gali būti pirtimi? Toks poilsio būdas užsienyje pastaruoju metu vis labiau populiarėja.

Pritaikomi įvairiai

Žmonija, sukūrusi keturratę transporto priemonę, kurį laiką mėgavosi pačia galimybe važiuoti automobiliu. Tačiau jau netrukus imta galvoti, kaip naująjį išradimą pritaikyti ne tik malonumams teikti, bet ir naudai nešti.

Itin daug pritaikymo būdų sugalvota autobusui; dėl savo dydžio ir erdvumo jis nesunkiai gali tapti viešbučiu, kavine, baru, mokymo klase ar net… pirtimi.

Puiki pramoga

Dažniausiai autobusai ar tramvajai, kuriuose įrengtos pirtys, tarnauja kaip pramoga, tačiau kai kuriuose regionuose, kur per brangu statyti stacionarias pirtis, autobusai į miestelius atvažiuoja pagal iš anksto sudarytus grafikus. Tiesa, Lietuvoje apie tokias paslaugas neteko girdėti, tačiau Estijos pirčių mėgėjai jau turi galimybę atsigabenti pirtį bet kuriuo metu į bet kurią pageidaujamą vietą. Na, o kurgi daugiau galėtum sutikti tramvajų, kuriame įrengta sauna, jei ne Suomijos sostinėje Helsinkyje?

Pasak besinaudojančių autobuso-pirties paslaugomis, tai – puikus ir sveikas būdas laisvalaikiui praleisti. Autobuse-pirtyje paprastai telpa garinė, kur vienu metu kaitintis gali 4-6 žmonės, priešpirtis, kur galima persirengti, pasėdėti ir atsipūsti, atsigaivinti gėrimais, pažiūrėti televizorių ar pasiklausyti muzikos. Paprastai autobuse-pirtyje būna ne tik šaltas ir karštas vanduo, bet ir statinė su vandeniu.

Autobusas-pirtis turėtų itin patikti ir vadinamiesiems „ruoniams“ – jį galima pasistatyti netoli vandens telkinio, ir pasikaitinus pirtelėje nerti tiesiai į lede prakirstą eketę…

Pagalvokite – galbūt autobusas-pirtis galėtų būti puiki niša jūsų naujam verslui pradėti!

Lina Jakubauskienė

Organizatorių nuotraukos

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.