„Plastic Logic“ sukūrė informacinius stendus viešojo transporto stotelėms

vasario 21 04:55 2013 Spausdinti straipsnį Įdomybės

Kompanija „Plastic Logic“, gaminanti lanksčius ekranus, pranešė sukūrusi informacinį terminalą, skirtą viešojo transporto stotelėms, taip pat autobusams, troleibusams ar tramvajams.

Projektas pavadintas „Zero Energy Display“ (ZED). Jis sukurtas dalyvaujant kompanijai SERELEC, kuri specializuojasi gaminti reklamines konstrukcijas. Manoma, jog pirmieji ZED bus įrengti jau antrąjį šių metų ketvirtį.

Informacinį ZED terminalą sudaro dvi 10,7 colių monochrominės panelės, kurias pristatė „Plastic Logic“. Jos apsaugo nesudėtingą konstrukciją nuo oro poveikio bei vandalų. Kūrėjai taip pat pabrėžia, jog terminale įrengtam ekranui reikia itin mažai energijos – daugiausia jos sunaudojama keičiantis vaizdui. Tai reiškia, kad sistemai maitinti pakanka saulės baterijų. Vaizdo ekrane galima matyti svarbiausi duomenys apie viešąjį transportą: autobusų, troleibusų ar tramvajų maršrutai, taip pat jų atvykimo laikas bei eismo grafikai.

Naujieji terminalai pakeis tradicines popierines iškabas. ZED informacija bus pateikiama mobiliuoju ryšiu, tai reiškia, kad jai perduoti nereikės tiesti kabelių ar kokiu nors būdu keisti miesto infrastruktūrą.

ZED plotis – mažiau nei centimetras. Korpusas atitinka IP54 saugos reikalavimus, aparatas gali dirbti esant nuo -15 iki +50 laipsnių temperatūrai. Užsakovas taip pat galės pasirinkti ir sistemą su apšvietimo bloku.

eBus.lt

Gamintojų nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.