Plastikas atsiperka nuo aštuntojo bilieto

sausio 20 05:21 2016 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

apie-plastikaRetai važinėjantys keleiviai paprastai perka popierinį bilietą iš vairuotojo. Taip jie ne tik gaišina vairuotoją, tačiau ir finansiškai nusiskriaudžia. Bilietas iš vairuotoją kainuoja 80 centų. Tuo tarpu „Klaipėdos keleivinio transporto“ kasose perkamas elektroninis bilietas kainuoja tik 50 centų.

 

Racionalus sprendimas tokiems keleiviams būtų nusipirkti plastikinę elektroninio bilieto kortelę ir bilietų. Kortelės kaina 2,32 Eur, o galioja ji 60 mėnesių nuo pirmojo bilietų įrašymo į kortelę dienos.

Lengva suskaičiuoti, kad skirtumas tarp pas mus perkamo elektroninio kartinio bilieto ir autobuse perkamo kainos yra 30 centų. Tokiu būdu jau nuo aštuntos kelionės tokiam keleiviui atsiperka kortelės įsigijimo išlaidos.

Kortelę patogu nešiotis piniginėje greta kitų tokios pačios standartinės formos (banko, nuolaidų) kortelių. Žymint nebūtina krapštyti kortelės iš piniginės, užtenka priglausti pačią piniginę prie komposterio ir palaikyti, kol pasigirs garsinis signalas arba informacija ekrane, informuojanti, kad keleivis už kelionę atsiskaitė. Komposterio ekrane matysis ir kortelėje esančių bilietų likutis.

Naudodamiesi elektroniniu bilietu, taupysite savo pinigus ir padėsite vairuotojui gerai atlikti savo darbą.

 

Klaipėdos keleivinio transporto informacija