Po Naujųjų Klaipėdoje – priemiesčio maršrutų pokyčiai

gruodžio 31 05:47 2018 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Nuo kitų metų pradžios keičiasi kai kurių priemiesčio maršrutų trasos ar/ir grafikai.

 

 

 

MARŠRUTINIS TAKSI Į PALANGĄ

Žiemos sezonui trumpiname M31 vakarinį kursavimo laiką darbo dienomis ir sekmadieniais. Nebeliks vėliausiojo rato 21:00 iš Klaipėdos/22:00 val. iš Palangos.

MARŠRUTINIS TAKSI Į KRETINGĄ

Keičiasi M32 trasa Kretingos mieste, Nustatome naujas stoteles – „Norfa“ Šventosios gatvėje ir „Marijono Daujoto mokykla“. Tose stotelėse lipantys keleiviai dabar galės internete matyti atvažiuojantį maršrutinį taksi tikro laiko režimu. Kiek pasikeičia ir reisų tvarkaraštis.

PRIVEŽAMIEJI 21/21A

Reikšmingai pertvarkome per Jakus važiuojančių 21 ir 21A maršrutų grafikus. Mažės 21-ojo reisų, jo sąskaita daugės 21A reisų.

VEIVIRŽĖNAI – VIENINGOJE TRANSPORTO SISTEMOJE

Po Naujųjų 29-ojo privežamojo trasą du kartus per dieną darbo dienomis pratęsime iki Veiviržėnų. Tokiu būdu ir ši Klaipėdos rajono seniūnija įtraukiama į vieningą regioninę viešojo transporto sistemą.

Rytinio reiso autobusas į Veiviržėnus nuo BIGo išvažiuos 05:55 ir važiuos neužsukdamas į Agluonėnus. Įš Veiviržėnų šis autobusas išvažiuos 06:39 ir į Klaipėdą grįš jau per Agluonėnus. Vakarinis reisas į Veiviržėnus per Agluonėnus nuo BIGo prasidės 17:20, iš Veiviržėnų atgal į Klaipėdą autobusas pajudės 18:15.

Kelionės kaina – 2,70 Eur.

Klaipedatransport.lt