Pradėtas griauti senosios Alytaus autobusų stoties pastatas

sausio 20 05:24 2016 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

apie-alytuNuo sausio 11 dienos pradėti UAB „MAXIMA LT“ bendrovei priklausančio sklypo tvarkymo ir jame esančios senosios autobusų stoties pastato griovimo darbai.

 

 

 

 

„Džiaugiuosi, kad „MAXIMA LT“ vadovybė laikosi žodžio. Praeitais metais susitikimo metu buvo pažadėta, kad senoji autobusų stotis bus nugriauta, aplinka sutvarkyta“, – sakė Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius. Anot mero, apleistas pastatas daugiau nebjauros miesto centro.

UAB „MAXIMA LT“ komunikacijos vadovės Renatos Saulytės teigimu, darbai priklausys nuo oro sąlygų. „Jei oro sąlygos bus palankios, griovimo darbus planuojama baigti per porą mėnesių. Kovo mėnesį pastatas turėtų būti visiškai nugriautas, iš sklypo išvežtos statybinės šiukšlės. Jei orai darbuotis neleis, tuomet darbai gali užsitęsti ir iki pusmečio“, – sakė UAB „MAXIMA LT“ atstovė. Pasak R. Saulytės, kol kas suplanuotas tik pirmasis darbų etapas – senojo pastato nugriovimas ir sklypo sutvarkymas. Įmonė ieško ilgalaikio šio sklypo vystymo sprendimo. „Galime pasakyti tik tiek, kad kaip komercinis taškas šis sklypas mums yra ir išlieka patrauklus. Čia turėtų būti pastatyta MAXIMA parduotuvė, bendrų sprendimų ieškosime drauge su miesto valdžia ir vietos bendruomene“, – savivaldybei sakė R.Saulytė.

„Tikiuosi, kad nugriovus pastatą, susitarimo bus laikomasi ir toliau, ieškoma bendro sprendimo, kas bus toje vietoje, derinama su savivaldybe ir atsižvelgiama į miesto gyventojų pageidavimus“, – sakė V.Grigaravičius.

Griovimo ir sklypo tvarkymo darbams atlikti sutartį UAB „MAXIMA LT“ pasirašė su generaliniu rangovu UAB „Kortas“.

Alytaus miesto savivaldybės informacija