Pramogų autobusas

rugpjūčio 01 03:19 2014 Spausdinti straipsnį Įdomybės

Autobusas, pavadintas „Fun Bus“ („Pramogų autobusas“), gali atvykti bet kur – į mokyklą, namus, vaikų šventę. Tai – tarsi fitneso centras ant ratų, skirtas ne tik šventėms bei linksmybėms, bet ir fiziniam vaikų tobulėjimui.

Deja, jis važinėja ne pas mus; šio mielo autobuso gimtinė – Jungtinės Amerikos Valstijos. Nenuostabu: tyrimai rodo, jog šioje šalyje net trečdalis vaikų kenčia nuo antsvorio bei nutukimo.

Ryškiai žaliame autobuse vietoj įprastų sėdynių įrengti spalvingi kilimėliai, sūpuoklės, kopėčios, tuneliai, kopėtėlės ir pan. Salono sienos paminkštintos, kad vaikai bežaisdami nesusižeistų.

Pramogų autobusą galima išsikviesti į mokyklos renginius, jame pravesti fizinio lavinimo pamokas. Be to, tai – puiki dovana vaikų gimtadieniui ar kitai šventei.

Pasak idėjos sumanytojų – į bet kurią vietą atvažiuojantis autobusas padeda vaikams įdomiai, turiningai bei aktyviai praleisti laiką, net jei arti namų nėra pramogų centro.

eBus.lt

Organizatorių nuotraukos

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.