Prasideda AUTO BAZAR 2019 – didžiausias automobilių kultūros renginys Lietuvoje

gegužės 09 14:52 2019 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Jau šį penktadienį ir šeštadienį LITEXPO susiburs daugiau nei 140 įmonių, kurios pristatys įvairiausias transporto priemones.

 

 

 

Testodromas. Renginyje galėsite apžiūrėti ir išbandyti naujausius Lietuvoje parduodamus automobilių bei motociklų modelius. Jų sąrašą rasite čia.

„Best Classic LT“. Istorinių automobilių paroda-konkursas. Speciali komisija įvertins ir apdovanos išskirtinius automobilius.

„Lenktynių mechanika“. Lenktyninių automobilių bei motociklų ekspozicija. Savo motociklą pristatys ir vienas greičiausių Lietuvos motosporto lenktynininkų Arūnas Gelažninkas.

„Tiuninguoti“ automobiliai. Patobulintų transporto priemonių ekspozicijoje – žemi, didelius ratlankius ir daug subtilių detalių turintys automobiliai, vienetiniai aerografija ar kito tipo išskirtiniu dažymu papuošti automobiliai su galingomis garso sistemomis.

Pramogos. Važiavimo motociklu užrištomis akimis ir vieno geriausių pasaulio motoakrobatų „Aras Freestyle“ pasirodymai, galimybė išbandyti Lietuvos policijos transporto priemones, slalomo varžybos, susitikimas su Dakaro ralio dalyviu Vaidotu Žala ir dar daug kitų pramogų.

Ekspozicijų laikus ir renginių programą rasite čia:

https://www.litexpo.lt/lt/parodos/auto-bazar-2019

Litexpo informacija