„Prevost“ autobusai – jei trokštate ypatingos prabangos

rugpjūčio 24 05:29 2013 Spausdinti straipsnį Įdomybės

Kanadoje įsikūrusi kompanija „Volvo Prevost Buses“ siūlo ne šiaip autobusus – čia gimsta namai ant ratų.

Amerikiečiai garsėja pomėgiu keliauti patogiai. Būtent JAV yra daugybė gamyklų, kur surenkami namai ant ratų.

Įvertindami šį faktą, „Volvo“ gamintojai įsigijo vieną iš tokių transporto priemonių gamintojų Kanadoje – „Prevost Car“. Įmonė surinkinėja triašius autobusus, skirtus tarpmiesčio ir turistinėms kelionėms, taip pat garsiuosius namus ant ratų.

galima rasti visus namuose įprastais tapusius patogumus – čia ir salonas, ir virtuvė, ir miegamasis, ir vonios kambarys, ir darbo kabinetas. Kiekvienas klientas gali užsisakyti „namus ant ratų“ pagal savo skonį ir poreikius.

Tokiame autobuse yra ir centrinis šildymas, ir gėlo vandens, ir bakas nuotekoms. Be to, autobusuose montuojami papildomi generatoriai ir saulės baterijos.

Kad keliaujantiems „Prevost“ autobusais kelias neprailgtų, transporto priemonėse montuojamos ir įvairios garso bei vaizdo sistemos, kompiuteriai su prieiga prie interneto ir daugybė kitų naujovių.

„Prevost“ gamintojai, stengdamiesi neatsilikti nuo nūdienos reikalavimų, siūlo klientams įvairius priedėlius prie išmaniųjų telefonų.

Kanados Kvebeko provincijoje gaminamų autobusų ilgis – nuo 12,2 iki 13,7 metro. Į juos montuojami nuo 370 iki 445 AG varikliai.

Gaminami skirtingų modifikacijų „Prevost“ – H5-60, H3-45, H3-41, H3-40, X3-45, XL40, 50-PI-33.

Kaip atrodo autobusai iš arti, galite pasižiūrėti čia:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jEiU0FADo08

http://www.youtube.com/watch?v=hhiXhD6QUdw&feature=player_embedded

Parengė Lina Jakubauskienė

Gamintojų nuotraukos

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.