Prie Klaipėdos miesto rotušės visuomenei pristatyti naujieji autobusai, kuriais bus vežami keleiviai mieste.

by Lina | 6 spalio, 2017 10:57 am

Jau ateinantį pirmadienį į Klaipėdos gatvės išriedės šeši visiškai nauji autobusai. Konkursą laimėjusi UAB „Kautra” keleivius autobusais Klaipėdos mieste veš 2A, 13, 14A, 21 ir 21A maršrutais.

 

 

 

 

Autobusai tiesiai iš gamyklos

Keleiviai bus vežami naujais „Mercedes Sprinter” ir „VW Crafter” markių autobusais, kuriuose ras erdvius ir šviesius salonus. Autobusuose įrengtos itin patogios sėdynės, kondicionierius, elektroninės švieslentės, vaizdo stebėjimo kameros.

„Autobusai dar kvepia dažais. Autobusai ryškūs, patraukiantys akį, o be to ir prikimšti įvairios modernios technikos. Manau sugundys ne vieną klaipėdietį sėsti ir išbandyti”, – kalbėjo UAB ☺„Kautra” generalinis direktorius Linas Skardžiukas.

Autobusai, nors nedideli, bet bus erdvūs ir patogūs. Svarbu paminėti tai, jog autobuse sėdynės išdėliotos taip, kad keleiviai įlipdami ir išlipdami galėtų lengvai prasilenkti ar pasidėti šalia lagaminą.

Keleiviai autobuse už kelionę kaip įprasta galės atsiskaityti elektroniniu bilietu ar grynaisiais pinigais.

Vietiniai vairuotojai – naujas aptarnavimas

Keleiviai autobusuose ne tik ras visus naujų autobusų privalumus, bet ir aukšto lygio aptarnavimą. Visi vairuotojai vilkės tvarkingas ir vienodas aprangas. Keleivių vežimui Klaipėdos mieste bus įdarbinta 12 vairuotojų.

„Visuomet siekiame, kad vairuotojas būtų keleivių draugas, pagalbininkas – pasisveikintų, patartų, esant reikalui, spręstų problemas. Kur bedirbtume taikome aukščiausius reikalavimus kokybiškam aptarnavimui”, – kalbėjo L. Skardžiukas.

„Kautros” aptarnaujamus autobusus vairuos vietiniai vairuotojai. Juos apmokys patyręs personalas – keleivių aptarnavimo, bendravimo patirtį perduos kolegos iš Kauno filialo, eismo tarnybos skyriaus.

„Kautra” veža keleivius Kauno, Druskininkų miestuose, Kauno rajone, atsiliepimai apie jų darbo kokybę ten yra geri. Nors Klaipėdoje jie užims tik apie 3 procentus rinkos, tikimės kad į jų iškeltą paslaugos kokybės kortelę lygiuosis ir kiti mūsų rinkoje dirbantys vežėjai”, – kalbėjo VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas direktorius Gintaras Neniškis.

Viešojo transporto populiarinimo reklama

 Klaipėdiečiai, ypač vairuojantys automobilius, maloniai nustebs – naujų autobusų galai apklijuoti reklama skatinančia rinktis viešąjį transportą.

„Yra toks posakis, kad turtinga ne ta šalis, kurioje neturtingi gyventojai vairuoja automobilius, o turtinga ta, kurioje turtingieji važinėja viešuoju transportu. Reklama ant mūsų autobusų stengsimės atkreipti dėmesį į viešojo transporto privalumus. Tikiuosi, kad ne vieną klaipėdietį tai paskatins palikti automobilį namie”, – pasakojo “Kautros” atstovas.

UAB „Kautra” keleivius Klaipėdos mieste veš laimėjusi skelbtą viešąjį konkursą.

Video https://www.youtube.com/watch?v=5fJYIuUdpdE[1]

 

Kautros informacija

ve.lt nuotraukos 

Endnotes:
  1. https://www.youtube.com/watch?v=5fJYIuUdpdE: https://www.youtube.com/watch?v=5fJYIuUdpdE
  2. [Image]: http://ebus.lt/wp-content/uploads/2017/10/apie-kaut1.jpg
  3. [Image]: http://ebus.lt/wp-content/uploads/2017/10/apie-kaut2.jpg
  4. [Image]: http://ebus.lt/wp-content/uploads/2017/10/apie-kaut3.jpg
  5. [Image]: http://ebus.lt/wp-content/uploads/2017/10/apie-kaut4.jpg
  6. [Image]: http://ebus.lt/wp-content/uploads/2017/10/apie-kaut5.jpg

Source URL: http://ebus.lt/prie-klaipedos-miesto-rotuses-visuomenei-pristatyti-naujieji-autobusai-kuriais-bus-vezami-keleiviai-mieste/