Restoranas – mokykliniame autobuse

lapkričio 02 06:10 2013 Spausdinti straipsnį Įdomybės

Šis restoranas, įrengtas buvusiame mokykliniame autobuse, vadinasi „Le Truc“. Jis važinėja JAV mieste San Franciske, o restorano meniu – vos aštuoni patiekalai.

1989-aisiais pagamintame autobuse įrengti restoraną sumanė grupelė verslininkų. Dabar tai – vienas iš madingiausių miesto restoranų; pageidaujantieji jame užkąsti, turi užsirašyti gerokai iš anksto.

Vairuotojo darbo vieta liko nepakitusi – autobusas vis dar važinėja miesto gatvėmis; visa kita gerokai modifikuota. Salonas padalintas į dvi dalis: išsyk už vairuotojo sėdynės sumontuotos dvi eilės minkštasuolių, tarp jų – ilgas stalas. Autobuso gale – virtuvė su visa maistui gaminti reikalinga įranga.

Be to, aikštelėje, kur apsistoja važinėjantis restoranas, yra speciali patalpa su modernia valgių užsakymo sistema. Čia galima iš anksto užsisakyti bet kurį valgiaraštyje esantį valgį. Kol restoranas atvažiuos, maistas jau bus pagamintas.

eBus.lt

Organizatorių nuotraukos


rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.