„Scania“ nacionalinei Švedijos slidininkų rinktinei sukūrė autobusą su saulės baterijomis

by Lina | 16 lapkričio, 2019 6:19 am

Kompanija „Scania“ sukūrė išskirtinį autobusą nacionalinei Švedijos slidininkų rinktinei. Ant autobuso stogo sumontuotos saulės baterijos, praneša ProfiDom.com.ua.

 

Autobusas pagamintas pagal individualų užsakymą. Autobusu slidininkai galės ne tik patogiai keliauti, bet ir atgauti jame jėgas per varžybas.

Autobusu vienu metu gali keliauti 12-14 žmonių, salone yra vieta medicinos procedūroms, masažui atlikti, taip pat virtuvėlė ir darbo vieta su kompiuteriu.

Ant „Scania“ stogo sumontuotos saulės baterijos, kurios per dieną generuoja 1000 kW energijos. Energija tiekiama LED apšvietimui ir kitų prietaisų veikimui užtikrinti. Taip pat salone yra fenas drėgnai aprangai džiovinti.

Autobuse taip pat sumontuota šildymo infraraudonaisiais spinduliais sistema, kuri taupo energiją. Užuot šildžius visą saloną, sistema šilto tik tas vietas, kur yra keleivių ar kur vyksta medicininės procedūros bei masažai. „Scania“ gamintojai tikisi, kad slidininkų kelionės taps patogesnės, tai padės jiems pasiekti geresnių rezultatų.

eBus.lt

Gamintojų nuotraukos

Endnotes:
  1. [Image]: http://ebus.lt/wp-content/uploads/2019/11/apie-aut-scania1.jpg
  2. [Image]: http://ebus.lt/wp-content/uploads/2019/11/apie-aut-scania.jpg
  3. [Image]: http://ebus.lt/wp-content/uploads/2019/11/apie-aut-scania2.jpg

Source URL: http://ebus.lt/scania-nacionalinei-svedijos-slidininku-rinktinei-sukure-autobusa-su-saules-baterijomis/