Šiaulių viešajame transporte dėl karantino įsigalioja laikinoji tvarka

kovo 17 04:59 2020 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Šiaulių miesto viešajame transporte dėl karantino galioja nauja laikinoji tvarka. Ypatingas dėmesys ir kontrolė skiriama visiems veiksmams, susijusiems su keleivių ir darbuotojų sveikatos apsauga. Šiuo laikotarpiu svarbiausia – ŽMONĖS IR JŲ SAUGUMAS, todėl prioritetas yra pasirūpinti keleiviais, vairuotojais, kontrolieriais.

 

 

Nuo 2020 03 17 (antradienio) ATKREIPIAME DĖMESĮ Į TOKIUS POKYČIUS:

KARANTINO laikotarpiu nebus prekiaujama bilietais pas vairuotoją!

Prašome naudotis tik e. bilietu. E. bilieto kortelę galima įsigyti Šiaulių autobusų stoties kasose.

Autobusai kursuos kol kas įprastu grafiku, tačiau svarbiausia laikytis socialinio atstumo. Autobusuose keliauti leidžiama tik sėdimose vietose. Svarbiausiose miesto stotelėse Keleivių kontrolė ribos įlipančiųjų skaičių. Kitose stotelėse prašome laikytis šio nurodymo savarankiškai.

Kiekviename autobuse yra dezinfekcinio skysčio rankoms – NAUDOKITĖS JUO.

Autobusai stotelėse prireikus stovės ilgiau nei įprastai, todėl tikrai bus nukrypimų nuo tvarkaraščio, būkime supratingi ir atlaidūs.

Įlipti ir išlipti bus galima tik per vidurines ir galines duris.

Įlipimas iš išlipimas per priekines duris yra draudžiamas!

Tvarkaraščiai kol kas nekoreguojami. Toliau stebėsime keleivių srautus ir pagal poreikį pritaikysime tvarkaraščius.

Rytinio piko valandomis esame pasiruošę nedelsiant padidinti autobusų skaičių, jei dėl ribojimų ne visi galintys pateks į įprastinį kiekį autobusų įprastu laiku.

Apie bet kokius pokyčius nuolat informuosime.

LABAI SVARBU:

Būkime atsakingi, venkite susigrūdimų, nelipkite į autobusą jei nėra sėdimų vietų, išlaikykite vienas nuo kito bent 1 metro atstumą, dezinfekuokite rankas.

Transporto priemonės dezinfekuojamos dar atsakingiau ir dažniau. Galinėse stotelėse vairuotojams nurodyta nuolat vėdinti autobusus.

Visiems vairuotojams, kontrolieriams platinamos rekomendacijos, kaip saugotis nuo virusų, užtikrinti asmeninę higieną, dalijamos dezinfekcinės priemonės rankoms ir paviršiams valyti.

Bilietų kontrolė vyksta, esame tolerantiški, žmogiški ir lankstūs. Kreipkitės, jei reikės informacinės pagalbos į kontrolierius.

Kontrolė turi visas dezinfekcines priemones – rankų ir paviršių valymo skysčio, respiratorių, vienkartines pirštines.

„Busturo“ informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka