Šiauliuose – bandomasis 10A maršrutas

by Lina | 3 gruodžio, 2021 5:07 am

Nuo š. m. gruodžio 6 d. (pirmadienio) mieste pradės važiuoti eksperimentinis, kol kas suplanuotas dviem mėnesiams, 10A maršruto autobusas. Šis bandomasis maršrutas koreguojamas reaguojant į gyventojų prašymus bei skirtas moksleiviams, kurie mokosi Saulėtekio gimnazijoje ir Gegužių progimnazijoje, o gyvena Rėkyvoje. Koreguojama maršruto Gytarių žiedas – Šiaulių malūno stotelė trasa.
Autobusas 10A maršrutu nuo Gytarių žiedo iki Beržynėlio st. ir nuo J. Sondeckio st. iki Šiaulių malūno st. važiuos taip pat, kaip dabar važiuoja 10 maršruto autobusas, tačiau Tilžės gatvės atkarpą nuo Gegužių gatvės iki Gardino gatvės apvažiuos per S. Dariaus ir S. Girėno gatvę.

10 maršrutas išlieka toks koks yra dabar, tačiau dalis jo reisų bus pakeisti 10A maršruto reisais. Keleiviai, kurie į 10 maršruto autobusą įlipdavo/išlipdavo Tilžės st. arba Lieporių st., į 10A autobusą galės įlipti/išlipti Degalinės st., o Dainų poliklinikos st. keleiviai galės važiuoti iš V. Grinkevičiaus stotelės.

Tvarkaraščiai UAB „Busturas“ internetiniame puslapyje yra įkelti šiandien. Stotelėse grafikus atnaujinsime iki gruodžio 7 d.

Galiojančius tvarkaraščius visada galite rasti internetiniame puslapyje:

https://www.busturas.lt/lt/miesto[1]
„Busturo” informacija
Linos Jakubauskienės nuotrauka 
Endnotes:
  1. https://www.busturas.lt/lt/miesto: https://www.busturas.lt/lt/miesto

Source URL: http://ebus.lt/siauliuose-bandomasis-10a-marsrutas/