Į sostinės gatves išvažiavo dar vienas „Neoplan“ autobusas

spalio 06 04:14 2014 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės

Į Vilniaus gatves išvažiavodar vienas iš dešimties įsigytųjų „Neoplan 4421″ autobusų. Autobusas – sudvejintas, 18 metrų ilgio, žemagrindis.

Transporto priemonė šiandien, spalio 6-ąją, veš keleivius 6 G maršrutu.

Transporto priemonės salone – 51 sėdima ir 99 stovimos vietos, įrengta rampa neįgaliesiems, kondicionierius, informacinės švieslentės, tonuoti kėbulo stiklai. Visos dešimt transporto priemonių prieš tai eksploatuotos Vokietijoje.

„Konkurso autobusams pirkti sąlygose buvo numatytas reikalavimas, kad visi autobusai mūsų įmonei būtų pateikti atlikus techninę apžiūrą, įregistravus juos Lietuvoje. Be to, mes pasilikome teisę patys apžiūrėti transporto priemones ir įsitikinti, kad jų techninė būklė tinkama. Tačiau net ir po techninės apžiūros atradome trūkumų, kuriuos įpareigojome autobusus pardavusią įmonę pašalinti. Tai, kaip matome, užtruko“, – pasakoja bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ technikos direktorius Juozas Grabys.

Vežėjai tikisi, jog ir likusių autobusų trūkumai bus pašalinti artimiausiu metu, ir jie taip pat netrukus išvažiuos į miesto gatves.

„Rudenį, padaugėjus keleivių, mums labai reikia pailgintų autobusų. Tačiau priimti techniškai ne visai tvarkingų transporto priemonių nesiryžome“, – teigia J. Grabys.

Remiantis sutartimi, terminas atiduoti autobusus vežėjams baigiasi spalio 11-ąją. Iki tol visi autobusai turėtų pasirodyti miesto gatvėse, antraip tiekėjams teks mokėti delspinigius.

Lina Jakubauskienė

Bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.