Sostinės gatvėmis jau važinėja penkiolika ispaniškų autobusų

gegužės 26 12:35 2014 Spausdinti straipsnį Patirtis

Sostinėje keleivius jau veža penkiolika iš dvidešimt vieno neseniai į sostinę atvykusių naujų ispaniškų autobusų. Likusieji į miesto gatves išvažiuos artimiausiu metu.

„Šiuo metu likusiuose autobusuose montuojama elektroninio bilieto įranga. Kai darbai bus baigti, autobusai išvažiuos vežti keleivių miesto maršrutais“, – sako bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ technikos direktorius Juozas Grabys.

Priminsime, jog iš viso Lietuvos vežėjai gaus 93 naujus autobusus. Antrasis miestas po Vilniaus, į kurį atvyks naujos transporto priemonės, bus Kaunas. Vienas hibridinis suspaustas gamtines dujas ir elektrą naudojantis „Castrosua Tempus Hybrid“ jau atvažiavęs į Lietuvą. Suspaustas gamtines dujas naudojantys „Castrosua City Versus Citelis CNG“ turėtų atvykti antrąją birželio savaitę.

Į kitus septynis miestus – Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį, Marijampolę, Telšius, Ukmergę ir Elektrėnus – autobusai atvyks pagal iš anksto numatytą grafiką. Iki to laiko visuose miestuose turės būti įrengtos suspaustų gamtinių dujų degalinės.

Lina Jakubauskienė

Autorės nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.