Sostinės vežėjams mikroautobusais palikta galimybė likti rinkoje

gegužės 09 04:07 2013 Spausdinti straipsnį Keleivinio transporto problematika

Vakar, gegužės 8-ąją, Vilniaus miesto taryba nusprendė svarstyti komitetuose galimybę integruoti privačius vežėjus į miesto viešojo transporto sistemą.

Kai šis klausimas buvo pateiktas svarstyti pirmą kartą, tarybos nariai, pernelyg neįsigilinę į jo esmę, balsavo prieš sostinės mero A. Zuoko pateiktą viešojo transporto sistemą, tuo pačiu – ir prieš privačių vežėjų integravimą į viešojo transporto sistemą.

Planuojama, jog nuo liepos 1-osios sostinės viešojo transporto sistema keisis iš esmės. Didžiąją dalį keleivių veš greitieji autobusai, o mikroautobusams bus skirta privežimo iki pagrindinių maršrutų funkcija.

Pasak sostinės mero, viešojo transporto pertvarka yra neišvengiama, kadangi bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ finansinė situacija nuolat prastėja.

Antrą kartą už vežėjų integravimą į bendrą viešojo transporto sistemą balsavo 22, prieš – aštuoni, susilaikė taip pat aštuoni tarybos nariai.

Lina Jakubauskienė

Autorės nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.