Speciali prevencinė policinė priemonė viešojo transporto vairuotojų kontrolei

by Lina | 22 balandžio, 2023 5:38 am

Balandžio 19 ir 21 dienomis Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai vykdė specialią prevencinę policinę priemonę. Šįkart sostinės Kelių policijos skyriaus 1-ojo poskyrio pareigūnų taikiklyje – viešojo transporto vairuotojai. Buvo kontroliuojama, kaip jie vykdo Kelių eismo taisyklių IV skirsnio 20 p. nustatytų reikalavimų vairuojant nesinaudoti mobiliojo ryšio priemonėmis rankomis, išskyrus tuos atvejus, kai stovinčios transporto priemonės variklis išjungtas.

Per priemonę patikrinta daugiau nei 150 Vilniaus viešojo transporto vairuotojų, nustatyti 3 administracinio nusižengimo pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 417 str. atvejai.

Kelių policija džiaugiasi, kad dauguma viešojo transporto vairuotojų atsakingai elgiasi kelyje, suvokia, kad įtemptas darbas reikalauja atidumo ir atsakomybės ne tik už save, bet ir vežamus keleivius.

Taip pat mobiliuose policijos postuose buvo tikrinamas ir vairuotojų blaivumas ir apsvaigimas nuo narkotinių medžiagų, važiuojančių keleivių dokumentai.

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka 

Source URL: http://ebus.lt/speciali-prevencine-policine-priemone-viesojo-transporto-vairuotoju-kontrolei/