„Spining Bus“ – trokštantiems sulieknėti

sausio 24 04:04 2014 Spausdinti straipsnį Įdomybės

Dėl nutukimo kenčia didelė žmonijos dalis. Vienas iš būdų kovoti su nutukimu – fiziniai pratimai. Ir atlikti juos galima ne tik sporto salėse, bet ir visai netikėtose vietose. Pavyzdžiui, viešajame transporte.

„Spining Bus“ konceptą sukūrė dailininkas Sandro Zumpe. Naujoji transporto priemonė – tai autobusas dviratis. Juo galima ne tik nuvykti iš taško A į tašką B, bet ir pasitreniruoti.

Važiuodami viešuoju transportu, keleiviai paprastai skaito knygas, žiūri pro langą ar ramiai snūduriuoja. Naujajame autobuse jų lauks nemokami treniruokliai, kuriuos reikės minti per visą kelionę.

Autoriaus teigimu, toli gražu ne kiekvienas žmogus randa laiko nueiti į treniruočių salę. „Spining bus“ jam suteiks galimybę pamankštinti savo raumenis, tuo pačiu atsikratyti viršsvorio. Kas gi atsisakytų kelionės viešuoju transportu, kuri dar ir naudinga jo sveikatai?

Beje, „Spining Bus“ gali tapti ir puikia profilaktine priemone kovojant su vaikų ir paauglių nutukimu. Tokiu pat principu galėtų būti kuriami ir mokykliniai autobusai.

eBus.lt

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.