Super autobusas

kovo 27 06:25 2011 Spausdinti straipsnį Įdomybės

Praėjusią vasarą Pietų Afrikos Respublikoje vykęs Pasaulio futbolo čempionatas pritraukė ne tik futbolo fanatų, bet ir kitų sričių specialistų dėmesį. Nelikti nuošalyje nuo svarbaus renginio nutarė ir dizaineriai, pasistengę kurdami čempionato atributiką suderinti modernistines ir Pietų Afrikos šalies etnines tradicijas.

Pastarajam futbolo čempionatui suteiktas „super autobuso“ vardas. Įdomu, kodėl?

Dizaineriai ilgai galvojo, koks jų indėlis rengiant čempionatą galėtų būti reikšmingiausias ir labiausiai pastebimas. Sukurti neįprastą čempionato dalyvių aprangą? Pernelyg banalu. Spalvingai nudažyti kamuolius? Perdaug paprasta.

Vienas iš dizainerių pasiūlė įdomesnę idėją: imtis kiekvienos iš nacionalinių komandų, dalyvaujančių čempionate, autobusų apdailos.

Išdažyti kiekvienai iš šalių būdingomis spalvomis, papuošti vėliavomis,autobusai tapo vienu iš pagrindinių PAR vykusio pasaulio futbolo čempionato akcentų.

Atlikę šį darbą, dizaineriai nenurimo; darbas su autobusais jiems taip patiko, kad jie ėmėsi gražinti ne tik keleivinio transporto priemonių išorę, bet ir vidų. Rezultatą galima apibūdinti vienu žodeliu – super…

Jei šio autobuso išorė nepaliko jums neišdildomo įspūdžio, pažvelkite į jo vidų. Tai – ne tik namai ant ratų, tai – aukščiausios klasės būstas, kuriame įsikūrus dar galima ir keliauti…

Parengė Lina Jakubauskienė

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.