Vilniaus viešojo transporto bilietų kainos eurais nuo sausio 1 dienos

rugsėjo 24 12:34 2014 Spausdinti straipsnį Naujienos

Vilniaus miesto savivaldybės taryba, vadovaudamasi Euro įvedimo Lietuvos Respublikos įstatymu, patvirtino autobusų ir troleibusų bilietų kainas eurais. Šie pakeitimai įsigalioja nuo sausio 1 dienos.

„Bilietų, parduodamų transporto priemonėse kainos buvo peržiūrėtos ir nuo 2015 metų bus sumažintos taip, kad būtų patogu atsiskaityti autobuse ar troleibuse operatyviai, negaišinant kitų keleivių ir vairuotojo laiko ieškant grąžos. Miesto transporto bilietas be nuolaidos kainuos 1 eurą, su 50 procentų nuolaida – 0,5 euro, o su 80 procentų nuolaida – 20 euro centų. Tai yra keliais centais mažiau negu bilietai kainuoja šiandien“, – sako Savivaldybės įmonės „Susisiekimo paslaugos“ direktorius Gintas Bliuvas.

Vilniečio kortelė nuo naujųjų metų kainuoja 1,5 euro (5, 18 Lt), palyginimui, e. kortelė Kaune kainuoja 6 Lt, o Klaipėdoje 8 Lt. Primename, kad viešojo transporto bilietus taip pat galima įsigyti per išmaniųjų telefonų programėlę – m. Ticket.

Kiek kainuos įvairūs bilietai eurais:

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.