Tauragės autobusų parkas atnaujino transporto priemonių parką ir siūlo keleiviams modernesnes paslaugas

by Lina | 21 kovo, 2018 5:55 am

Tauragės autobusų parkas, laimėjęs viešųjų pirkimų konkursą vežti keleivius miesto ir priemiesčio maršrutais, optimizavo veiklą, iš esmės atnaujino remonto dirbtuves ir įsigijo naujų autobusų. Dabar tauragiškiai teikia keleiviams aukščiausio lygio paslaugas.

 

 

 

 

Pagal naują sutartį pradėjęs dirbti kovo 7-ąją, Tauragės autobusų parkas keleivius veža naujais autobusais. Įsigyta 10 „Temsa Prestige“, kuriuose – 24 sėdimos ir 10 stovimų vietų, 6 IVECO su 30 sėdimų vietų ir 2 „Isuzu Visigo“, kuriuose – 39 sėdimos vietos. Visos transporto priemonės pirktos Vokietijoje. Vienas iš įsigytųjų autobusų – su liftu neįgaliesiems.

„Šiuo metu seniausias mūsų eksploatuojamas autobusas – aštuonerių metų. Iš viso turime 31 transporto priemonę, 18 iš jų – visai naujos“, – sako Tauragės autobusų parko direktorius Rimantas Martinavičius.

Naujieji autobusai – ekologiški, jų varikliai atitinka Euro 6 standartų reikalavimus. Salonuose sumontuota autonominė šildymo ir vėdinimo įranga, taip pat informacinės švieslentės bei vaizdo kameros, veikia bevielis interneto ryšys.

Be naujų autobusų, bendrovė visai atnaujino remonto dirbtuves „Paklojome naują dangą, pastatėme stabdžių tikrinimo stendą, įsigijome naujus orinius pakėlėjus. Taip pat panaikinome vieną duobę, vietoj jos pastatėme 4 kolonų pakėlėją, kuris gali pakelti 8,5 tonos. Čia galėsime remontuoti visus autobusus“, – dėsto R. Martinavičius.

Dirbtuvėse taip pat atsirado ratų montavimo bei balansavimo staklynas, netrukus bus sumontuota nauja plovyklos įranga. „Remontuosime čia ne tik savus autobusus – priimsime ir kitas tauragiškių transporto priemones. Taip galėsime užsidirbti papildomai“, – sako R. Martinavičius.

Be to, sutvarkyta dirbtuvių aplinka, įdiegtas šildymas granulėmis.

„Laimėję konkursą, optimizavome veiklą, sumažinome darbuotojų skaičių. Teko atsisveikinti su trylika žmonių. Šiuo metu liko 49 darbuotojai, iš kurių 32 – vairuotojai”, – dėsto R. Martinavičius.

Jo teigimu, netrukus autobusų parkas bus dar labiau atnaujintas – už ES lėšas tauragiškiai tikisi įsigyti elektrinių mikroautobusų.

„Džiaugiamės, kad galime pasiūlyti savo keleiviams geresnes paslaugas, saugesnius, modernesnius, šiuolaikiškesnius, patogesnius autobusus. Mūsų tikslas – kad visi, besinaudojantys mūsų paslaugomis, liktų jomis patenkinti“, – kalba R. Martinavičius.

Lina Jakubauskienė

Tauragės autobusų parko nuotraukos

 

 

 

Endnotes:
  1. [Image]: http://ebus.lt/wp-content/uploads/2018/03/apie-nauj-taur1.jpg
  2. [Image]: http://ebus.lt/wp-content/uploads/2018/03/apie-nauj-taur.jpg
  3. [Image]: http://ebus.lt/wp-content/uploads/2018/03/apie-nauj-taur2.jpg
  4. [Image]: http://ebus.lt/wp-content/uploads/2018/03/apie-nauj-taur3.jpg
  5. [Image]: http://ebus.lt/wp-content/uploads/2018/03/apie-nauj-taur4.jpg

Source URL: http://ebus.lt/taurages-autobusu-parkas-atnaujino-transporto-priemoniu-parka-ir-siulo-keleiviams-modernesnes-paslaugas/