Transporto arterijoje „Via Baltica“ – nauja degalinė

vasario 24 04:44 2017 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

Didžiausias automatinių degalinių tinklas „Neste“ sparčiai plečiasi Kaune. Miesto gyventojams ir svečiams strategiškai patogioje vietoje – kelyje „Via Baltica“ – atidaryta nauja degalinė. Tai – jau antra tinklo degalinė, atidaryta Kaune šiais metais.

 

 

 

„Plėstis Kaune nutarėme įvertinę vartotojų poreikius – degalinės „Via Baltica“ kelyje trūko tiek gyventojams, tiek ir verslo klientams. Toje magistralės „Via Baltica“ atkarpoje, kurioje stovi nauja degalinė, eismas intensyviausias visoje Lietuvoje – per parą čia vidutiniškai pravažiuoja 45 tūkst. transporto priemonių, iš jų 6,5 tūkst. – sunkusis transportas“, – sako Ringaudas Steikūnas, „Neste Lietuva“ generalinis direktorius.

Pasak jo, į naująją tinklo degalinę buvo investuota 0,5 mln. eurų. Degalinė skirta ir lengvajam, ir sunkiajam transportui. Joje prekiaujama 95 oktaninio skaičiaus benzinu „Neste Futura“, dyzelinu „Neste Futura“ ir „Neste Pro Diesel“.

Kiek anksčiau šiais metais, sausio mėnesį, nauja degalinė buvo atidaryta Kaune, Muravoje. Atidarius degalinę „Via Baltica“ kelyje, „Neste“ degalinių skaičius šiame mieste pasiekė 16, o visoje Lietuvoje – 71. Planuojama, kad šiais metais tinklą papildys dar dvi degalinės Vilniuje ir viena Aukštaitijos regiono centre.

Apie „Neste“

„Neste“ yra didžiausias Lietuvoje automatinių degalinių tinklas, kurį sudaro 71 degalinė. UAB „Neste Lietuva“ atstovauja Suomijos korporacijai „Neste“, kurios veikla apima naftos ir atsinaujinančių energijos šaltinių perdirbimą, didžiausią dėmesį skiriant gamtą tausojančių aukštos kokybės degalų gamybai. Korporacija yra pasaulyje pirmaujanti dyzelino iš atsinaujinančių šaltinių gamintoja. Jos naujos kartos dyzelinu „Neste Pro Diesel“ prekiaujama Suomijoje, Lietuvoje ir Latvijoje, 2017 m. Suomijos rinkai buvo pristatytas 100 proc. iš atsinaujinančių šaltinių pagamintas dyzelinas „Neste MY“.

„Neste“ yra įrašyta į pasaulinį tvarumo indeksą „Dow Jones“, be to, jau kelerius metus iš eilės patenka tarp šimto tvariausių pasaulio įmonių. „Neste Oyj“ akcijos yra įtrauktos į NASDAQ OMX Helsinkio biržos sąrašą. Visose savo veiklos srityse „Neste“ siekia pirmauti kokybišku klientų aptarnavimu, aukštos kokybės produktais iš naftos ir iš atsinaujinančių šaltinių. Būtent jie leidžia kurti tvarius sprendimus, skirtus tiek gyventojams, tiek ir verslo įmonėms, taip suteikiant jiems galimybių prisidėti tausojant aplinką.

 

Neste informacija