Turistinių autobusų klasifikavimo komisija dirbo Klaipėdoje

gegužės 16 08:24 2014 Spausdinti straipsnį Patirtis

Gegužės 14-15 dienomis Turistinių autobusų klasifikavimo komisija, į kurios sudėtį įeina specialistai iš Valstybinio turizmo departamento, Valstybinės kelių transporto inspekcijos, Lietuvos turizmo asociacijos ir asociacijos „Linava“, lankėsi Klaipėdoje.

Čia Klaipėdos autobusų parkas klasifikavimui pateikė tris autobusus pirmam komisijos įvertinimui , o septynis autobusus komisija turėjo patikrinti pakartotinai ir pratęsti anksčiau išduotus klasifikavimo sertifikatus. Visi trys pirmą kartą klasifikavimui pateikti autobusai (2005 m. SETRA, 2008 m. NEOPLAN ir 2014 m. TEMSA) komfortabilūs ir galėjo būti įvertinti aukščiausia kategorija. Tačiau dėl padidinto talpumo (vienas iš jų turi net 55 sėdimas vietas) atstumas tarp sėdimų vietų atitiko trijų žvaigždučių autobuso kategorijos reikalavimus. Klasifikavimo sertifikatai pratęsti keturiems 4 žvaigždučių ir trims 3 žvaigždučių kategorijos autobusams.

Šiais metais dar bus klasifikuojami bendrovių „Busturas“ ir „Mažeikių autobusų parkas“ autobusai.

Keleivinio transporto skyrius

Linos Jakubauskienės nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.