Už melagingus parodymus dėl KET pažeidėjo – baudos iki 3000 Lt

balandžio 25 03:08 2014 Spausdinti straipsnį Patirtis

Vilniaus miesto savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojai atkreipia dėmesį, kad už melagingą liudijimą dėl KET pažeidėjo gresia bauda iki 3000 litų.

Prieš kelias savaites jau nubaustas vienos sostinės įmonės vadovas. Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojai užfiksavo Kelių eismo taisykles pažeidžiantį automobilį, stovėjusį Aušros Vartų gatvėje ir kreipėsi į įmonės vadovą prašydami nurodyti, kas tuo metu vairavo automobilį.

Įmonės vadovas nurodė užsienio pilietį. Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojai kreipėsi į užsienio kolegas, kurie nurodė, kad tokio piliečio jų šalyje nėra. Todėl įmonės vadovui buvo surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas su administraciniu nurodymu, tai yra sumokėti pusę minimalios baudos – 500 lt už melagingos informacijos teikimą.

Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodeksas už melagingus liudijimus numato baudą nuo 1000 iki 3000 litų.

Vilniaus miesto savivaldybės informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.