Šuo, paslapčiom nuo šeimininkės, keletą metų važinėjosi autobusu

rugpjūčio 03 06:29 2011 Spausdinti straipsnį Įdomybės

Šešiolikos metų Italijos kiemsargis, vardu Kakao, tapo Milano įžymybe po to, kai vietos spauda papasakojo apie keistą jo pomėgį važinėtis autobusais. Svarbiausia, kad jis tai darė šeimininkei nežinant.

Keletą pastarųjų metų šuo kantriai sulaukdavo, kol šeimininkė išeis iš namų ir traukdavo tiesiai iki „Arrgone Bouleverd“ autobuso stotelės. Ten drauge su kitais keleiviais laukdavo 54-ojo maršruto autobuso. Kai tik reikiamas autobusas privažiuodavo prie stotelės, šuo pirmiausia prieidavo prie priekinių durelių ir išsiaiškindavo, kas sėdi prie transporto priemonės vairo. Jis lipdavo tik į tuos autobusus, kuriuos vairavo jam pažįstami vairuotojai.

Jei autobusas pasirodydavo tinkamas, Kakao įšokdavo į jį ir ramiai vykdavo iki „Lambrate“ stotelės, kuri yra Milano Šiaurės rytuose.

Galėtų pasirodyti, jog toje miesto dalyje šuo planuodavo nuveikti ką nors įdomaus; tačiau iš tiesų jis tik slampinėdavo po netoliese esantį skverą. Po keleto valandų Kakao grįždavo į autobuso stotelę, sulaukdavo pažįstamo vairuotojo ir grįždavo namo.

Laimė, autobusų vairuotojai ignoravo tvarką nevežti gyvūno be šeimininko ir antsnukio – tai ir leido savarankiškam keliauninkui važinėtis autobusas net keletą metų.

Nikoletta, Kakao savininkė, turi nedidelį barą Milane. Aptarnaudama klientus, ji nespėdavo sekti, ką tuo metu veikia jos šuo. Kai kartą viena iš klienčių pasakė, kad matė Kakao įlipantį į autobusą, šeimininkė nusprendė jį pasekti. Nikoletta negalėjo patikėti savo akimis – pasirodė, jog jos šuo kur kas labiau nepriklausomas, negu jai iki tol atrodė.

Nikoletta sakė, jog visada leisdavo Kakao laisvai vaikštinėti po apylinkes – šuo buvo išmokytas pereiti gatvę bei draugiškai bendrauti su aplinkiniais. Tačiau šeimininkė niekada nepamanė, kad šuo pamėgs keliones autobusu. Nikoletta mano, jog Kakao įsidėmėjo vieną iš maršrutu, kuriuo jiedu važiavo savaitgalį apsipirkti ar į turgų.

Parengė Lina Jakubauskienė

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.