Vairuotojų meistriškumo varžybų dalyviai važiuos dviem autobusais

rugpjūčio 31 06:26 2017 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

Šeštadienį, rugsėjo 2-ąją, Kauno Aleksoto oro uoste vyks XVII sunkvežimių ir autobusų vairuotojų meistriškumo varžybos. Taip pat bus paminėta kelių transporto darbuotojų diena.

 

 

 

 

 

Varžybose autobusų ir sunkvežimių vairuotojai atliks teorinius testus, kur turės atsakyti į 20 „Regitros“ parengtų klausimų, taip pat varžysis rungtynių trasoje. Čia svarbiausia bus tikslumas, o ne greitis.

Pirmieji varžybų trasą išbandys autobusų vairuotojai. Jiems varžybos prasidės 9.30 val. Per tą laiką krovininių transporto priemonių vairuotojai atsakinės į teorinius klausimus. Popiet varžybų trasoje varžysis krovininių automobilių vairuotojai, o autobusų vairuotojai spręs KET testus. Alkotesteriu vairuotojai turės pasitikrinti prieš išvažiuodami į trasą, medicininio sveikatos patikrinimo šįkart nebus.

Autobusų vairuotojams bus pateikti du autobusai – „Temsa Safari HD“ ir IVECO „Evadys“. Abiejų varikliai panašaus galingumo – apie 400 AG. Be to, abu autobusai – su mechaninėmis pavarų dėžėmis, skirti vežti keleivius tolimojo susisiekimo maršrutais.

 

Lina Jakubauskienė

Autorės nuotrauka