Vežėjai gelbsti autobusų keleivius nuo karščio

rugpjūčio 08 07:37 2013 Spausdinti straipsnį Keleivinio transporto problematika

Lietuvą užplūdus tropiniams karščiams, keleivių vežėjai nusprendė nelikti nuošalyje ir pagelbėti autobusų keleiviams juos lengviau ištverti. Svilinant kaitrai, Kauno ir Alytaus autobusų stotyse vanduo keliaujantiems bus dalijamas nemokamai.

„Iš viso įsigijome 4,5 tūkst. buteliukų vandens. Tikimės, jis padės atsigaivinti į kelionę per karščius išsirengusiems žmonėms“, – sako bendrovės „Kautra“ Rinkodaros direktorius Gintautas Pakusas.

Pasak jo, vanduo bus dalijamas tuomet, kai termometro stulpelis pakils gerokai per dvidešimt ar net trisdešimt laipsnių karščio. „Tokius karščius ypač sunku ištverti vyresnio amžiaus žmonėms ar vaikams. Tačiau vandens per kaitrą gaus kiekvienas, atėjęs į autobusų stotį ir susirengęs keliauti“, – kalba G. Pakusas.

Per karščius gydytojai rekomenduoja gerti kaip galima daugiau vandens. Žmogus kas penkiolika minučių turėtų išgerti 150-180 mililitrų vandens, net ir tuo atveju, jei jam gerti nesinori. Tačiau dar ne kiekvienas žmogus per karščius susipranta iš anksto apsirūpinti vandeniu.

„Esame socialiai atsakinga įmonė. Siekiame, kad keleiviai važiuotų ne tik saugiai ir patogiai, bet ir būtų pasirūpinta jų sveikata. Manau, tai padės padaryti gurkšnis tyro vandens karštą vasaros dieną“, – teigia G. Pakusas.

Lina Jakubauskienė

Bendrovės „Kautra“ nuotraukos

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.