Vežėjai kviečiami dalyvauti „Linavos” kongrese

lapkričio 30 03:57 2016 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

linava 1Gruodžio 1 d. dieną Vilniuje organizuojamas asociacijos „Linava“ kongresas, kurio metu bus sprendžiami ne tik darbotvarkėje numatyti klausimai. Dalyvaus ir teisininkai, kurie aptars vežėjams aktualius klausimus.

 

Vežėjai raginami apie savo dalyvavimą kongrese patvirtinti paspaudus šią nuorodą.

Teisininkai kongreso metu pristatys šias temas:

„Vilkikų gamintojų kartelinis susitarimas“. Pranešėjas: Advokatų kontoros COBALT Advokatas Vaidas Mackonis.

Europos Komisija kiek anksčiau Europos sunkvežimių gamintojams skyrė rekordinę baudą už kartelinį susitarimą nuo 1997 iki 2011 m. Tuomet, gamintojams susitarus, sunkvežimiai buvo pardavinėjami didesnėmis kainomis. Šiuo metu atsirado galimybė teisminiu keliu atgauti gamintojams permokėtas lėšas.

„Italija. Minimalus komandiruojamų darbuotojų užmokestis“. Pranešėja: Advokatų kontoros COBALT teisininkė Jovita Valatkaitė.

Nuo gruodžio 27 d. Italijoje įsigalios komandiruojamų darbuotojų dekretas, dėl kurio užsienio vežėjams, kurie dirba Italijoje, atsiras papildomų prievolių (TIK NARIAMS).

„Prancūzijoje taikomi reikalavimai vairuotojų poilsiui“. Pranešėja: Advokatų kontoros COBALT teisininkė Jovita Valatkaitė.

Vairuotojų patikrinimai vyksta keliuose ir prie pagrindinių krovinių pasikrovimo ar išsikrovimo centrų. Naujausia praktika.

„Dėl draudimo bendrovės įsteigimo“. Pranešėjas: Advokatų kontoros „LEADELL Balčiūnas ir Grajauskas“ Marius Grajauskas.

Kongreso metu, kaip ir visuomet, bus puiki galimybė visiems vežėjams kartu aptarti ir spręsti susikaupusias problemas Lietuvoje ir užsienyje bei susitikti su kolegomis ir pasidalinti savo patirtimi, aptarti tinkamiausius būdus sunkumams įveikti.

Asociacijos prezidiumas ir sekretoriatas tikisi, kad Jūs taupydami vieni kitų laiką aktyviai dalyvausite kongrese, o taip pat išgirsite daug naudingos informacijos.

Kongresas vyks Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO (Laisvės pr. 5, Vilnius). Registracija nuo 10:00, kongreso pradžia 11:00.

DARBOTVARKĖ:

Asociacijos „Linava“ įstatų keitimas;

Pranešimas apie asociacijos “Linava” veiklą laikotarpiu nuo 2016-01-01 iki 2016-11-01;

Asociacijos „Linava“ revizijos komisijos 2016 metų pirmo pusmečio veiklos pranešimas;

Asociacijos “Linava” 2017 metų biudžeto tvirtinimas;

Dėl galimybių įsteigti draudimo bendrovę;

Asociacijos „Linava“ Mandatų komisijos nuostatų keitimas;

Asociacijos „Linava“ Balsų skaičiavimo komisijos nuostatų keitimas;

Asociacijos „Linava“ narių pasisakymai ir pasiūlymai.

 

Linavos informacija