Viešasis transportas gali būti žaismingas: teminiai autobusai

gruodžio 07 05:30 2020 Spausdinti straipsnį Autobusų pasaulio naujovės Lankytojai

Vokietijos mieste Bietigheime įsikūrusi bendrovė „Spillmann“ keleiviams vežti renkasi ne tik patogius, bet ir patrauklius autobusus. 2012-aisiais bendrovė įsigijo 6 originalaus dizaino „Mercedes-Benz citaro“, dabar jau turi 26 temines transporto priemones.

 

 

 

Neseniai „Spilmann“ pradėjo eksploatuoti aštuonis naujus teminius autobusus, pavadintus: „Amerikos mokyklinis autobusas“, „Vandenyno dugnas“, „Daimler“ autobusų istorija“, „Vokietija“, „Spillmanno istorija“, „Šalys ir kultūros“, „Filmas“ ir „Atogrąžų miškai“. Keleivių dėmesį patraukia ne tik išorinis dizainas su ant šonų atspausdintais paveikslais ir motyvais, bet ir išskirtiniu vidaus dizainu. Viename autobuse keleivis gali stovėti ant vandenyno dugno, kitame atsiduria ant vejos ir panašiai.

Vieniems autobusams „Spilmann“ pasirinko futuristinį, kitiems – tramvajų primenantį dizainą. „Mokyklinis“ autobusas nudažytas tradicinėmis amerikietiško mokyklinio autobuso spalvomis.

Visi užsakytieji „Citaro“ yra hibridiniai, su papildoma 14 kW elektros variklio galia. Jis generuoja energiją važiuojant ir stabdant. Priklausomai nuo konkrečios eksploatacijos ir topografijos, ši technologija gali sumažinti degalų sąnaudas net 8,5 proc. Autobusuose įdiegtos visos moderniausios saugumo sistemos.

Tam, kad transporto priemonės atitiktų nūdienos reikalavimus, vairuotojo darbo vieta atitverta, įrengta patikima kondicionavimo sistema, taip pat visi transporto priemonės filtrai pakeisti didelio našumo dalelių filtrais su antivirusiniu funkciniu sluoksniu, kad būtų užtikrinta optimali apsauga nuo COVID-19.

eBus.lt

Gamintojų nuotraukos

  • apie-daimleri
  • apie-daimleri1
  • apie-daimleri2
  • apie-daimleri4
  • apie-daimleri3