Viešasis transportas grįžta į Palangos oro uostą

by Lina | 3 birželio, 2022 3:24 am

Nuo pirmadienio, birželio 6 dienos, iš Klaipėdos į Palangos oro uostą veš maršrutinis taksi M31 pailginta trasa.

Žinia, prasidėjus pandemijai reisai į oro uostą buvo nutraukti. Dabar, po dvejų metų, grįžus kelionių oru skaičiams, grįžo ir paklausa viešojo transporto paslaugai į – ir iš uosto.

Maršrutas aptarnaus tik dieninių skrydžių keleivius. Bilieto kaina 1,80 euro, nuolaidos – kadangi tai maršrutinis taksi, o ne autobusas, – nėra taikomos. Atsiskaityti galima ne tik grynaisiais perkant iš vairuotojo, tačiau ir Klaipėdos viešojo transporto kortele iš bilieto sąskaitos bei perkant bilietą e.Ticket Klaipėda programėle mobiliuoju telefonu. Taip atsiskaitant bilietas kainuos tik 1,60 Eur. Maršrute galioja ir mėnesiniai (30 dienų) į kortelę pildomi Trijų zonų bendrieji (miesto autobusai+priemiesčio tinklo autobusai+maršrutiniai taksi) bilietai, kurių kaina 85 Eur (darbo dienomis) ir 99 Eur (visomis savaitės dienomis).

Maršrutinio taksi M31 „Klaipėda-Palanga-Palangos oro uostas“ tvarkaraščiai paskelbti mūsų Tvarkaraščių puslapyje[1]. Prašome atkreipti dėmesį, jog grafike paverstu „italic“ šriftu ir mėlynai pažymėti yra nurodyti išvykimo laikai sutrumpinta trasa, tik iki Palangos autobusų stoties. Kadangi reisus į oro uostą siejame prie lėktuvų atvykimo/išvykimo, M31 grafikas keisis dažniau nei kitų maršrutų – pagal besikeičiantį skrydžių tvarkaraštį. Apie tokius pasikeitimus skelbsime iš anksto.

klaipedatransport.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka 

Endnotes:
  1. Tvarkaraščių puslapyje: https://www.stops.lt/klaipeda/#minibus/31(nuo06.06)/a-b

Source URL: http://ebus.lt/viesasis-transportas-grizta-i-palangos-oro-uosta/