Viešojo transporto lengvatos moksleiviams Kaune rugsėjo mėnesį

rugsėjo 04 04:00 2017 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų moksleiviams, rugsėjo mėnesį į mokyklas važiuojantiems viešuoju transportu, suteikiama galimybė laikinai naudotis priklausančia viešojo transporto lengvata be galiojančio lengvatą patvirtinančio dokumento.

 

 

 

 

Išlyga bus taikoma rugsėjo 1–12 dienomis. Moksleiviai, važiuojantys su lengvata, kontrolieriams turės pateikti praėjusiais metais išduotą mokinio pažymėjimą, galiojantį iki rugpjūčio 31 d., arba asmens dokumentą, įrodantį, kad vaikas yra mokyklinio amžiaus.

Į aukštųjų mokyklų dieninius skyrius naujai įstoję studentai, nespėję išsiimti Lietuvos studento pažymėjimo, iki rugsėjo 30 dienos transporto lengvatomis autobusais ir troleibusais Kauno mieste galės naudotis pateikę asmens tapatybės dokumentą ir aukštosios mokyklos išduotą pažymą, kurioje patvirtinama, kad konkretus asmuo yra atitinkamos aukštosios mokyklos studentas.

Aukštųjų ir aukštesniųjų mokyklų dieninių skyrių studentai, dieninių bendrojo lavinimo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų moksleiviai turi teisę įsigyti miesto autobuso / troleibuso bilietą su šiomis nuolaidomis:

             80 proc. – terminuotajam mėnesiniam ir aktyvuojamam bilietui;

             50 proc. – vienkartiniams bilietams (perkamiems transporte ir elektroniniams).

Lengvata negalioja važiuojant maršrutiniu taksi. Vienkartinio maršrutinio taksi e. bilieto kaina – 1 .10 EUR.

 

Ramunė Tarandė

Viešųjų ryšių specialist

Linos Jakubauskienės nuotrauka