Iki 2019-ųjų pavasario planuojama visiškai atnaujinti sostinės viešojo transporto parką

by Lina | rugsėjo 23, 2016 4:26 am

apie-profs[1]Vilniaus meras Remigijus Šimašius ir transporto klausimus kuruojantis vicemeras Linas Kvedaravičius susitiko su savivaldybės kontroliuojamos UAB „Vilniaus viešasis transportas“ profesinių sąjungų vadovais.

Susitikime daugiausia kalbėta apie savivaldybės planuojamą pasirašyti naujo laikotarpio ilgalaikę (7 metų) sutartį su UAB „Vilniaus viešasis transportas“, vairuotojų darbo sąlygų gerinimą, savivaldybės paskelbtą konkursą privačiam viešojo transporto vežėjui.

Profesinių sąjungų atstovai sakė, kad įmonės ateities planai yra svarbūs ne tik jos darbuotojams, bet ir visiems vilniečiams.

„Šioje diskusijoje savivaldybės, vilniečių ir įmonės darbuotojų, interesai pilnai sutampa: vilniečiams reikia naujų autobusų ir troleibusų, paslaugių ir mandagių vairuotojų, o vairuotojai, kad tokie būtų, turi turėti geras darbo sąlygas“, – susitikime pabrėžė Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius.

Pasak mero, svarbiausi teigiami pokyčiai viešame transporte laukiami po metų – bendrovė planuoja ženkliai atnaujinti savo turimą transporto parką – 2017 metų rudenį įsigyti 150 naujų autobusų, o iki šios tarybos kadencijos pabaigos (2019 pavasario) visiškai atnaujinti viešojo transporto parką.

Šiuo metu UAB „Vilniaus viešasis transportas“ eksploatuoja 393 autobusus (iš jų – 28 nuomojami) ir 253 troleibusus. Vidutinis autobusų amžius – 14,5 metų, troleibusų – 21,9 metai.

 

Vilniaus miesto savivaldybės informacija

 

 

Endnotes:
  1. [Image]: http://ebus.lt/wp-content/uploads/2016/09/apie-profs.jpg

Source URL: http://ebus.lt/vilniaus-meras-susitiko-su-viesojo-transporto-profsajungu-lyderiais/