Vilniaus rajono Eitminiškių gimnazija įsigijo naują mokyklinį autobusą

by Lina | 12 sausio, 2024 4:50 am

Dar prieš Naujuosius metus į Lietuvą atvyko ir sausio 10 dieną Vilniaus rajono Eitminiškių gimnazijai oficialiai pristatytas mokyklinis autobusas. Gimnazija įsigijo naują „ISUZU NOVO Ultra“ mokyklinį autobusą. Transporto priemonę mokyklai pardavė ISUZU atstovė Baltijos šalyse – bendrovė „Saločiai ir partneriai“.

„ISUZU NOVO Ultra” – 7.3 m ilgio, pritaikytas vežti vaikus su negalia. Ties autobuso viduriu sumontuotas specialus liftas neįgaliojo vežimėliams įkelti, išmontavus dvi eiles sėdynių, atsiranda dvi neįgaliųjų vežimėliams tvirtinti skirtos vietos. Neįgaliojo vežimėliai patikimai pritvirtinami su trijuose taškuose tvirtinamais saugos diržais. Tokiu būdu autobusu vienu metu gali saugiai keliauti du neįgaliojo vežimėliuose sėdintys vaikai, taip pat – 25 stacionariai įrengtose sėdintys mokiniai. Gimnazija šiuo metu vaikų su specialiaisiais poreikiais neturi, tačiau nori būti pasirengusi, jei jų atsirastų.

Iš viso salone yra 29+1 vieta, sėdimos vietos išdėstytos įprasta tvarka. Sėdynės patogios, atsilenkiančios, su porankiu iš praėjimo pusės ir atlenkiamu staliuku. Vaikai išsyk atkreipė dėmesį, kad prie kiekvienos sėdynės yra sumontuota USB įkrovimo jungtis mobiliesiems įrenginiams įkrauti, o mokytojai įvertino erdvias bagažines, kurios pravers vykstant į tolimesnes išvykas ar vežantis papildomą inventorių.

„Džiaugiamės, kad galėjome pristatyti naują, patogų autobusą Vilniaus rajono Eitminiškių gimnazijai. Mokykla neseniai atnaujinta, puiku, kad ir į keliones, išvykas, ar kasdien mokiniai galės keliauti nauju, moderniu autobusu, kuriame išsyk tilps visa mokinių klasė. Iki šiol gimnazija vaikus vežti galėjo gerokai pasenusiu, 17 metų sulaukusiu, mikroautobusu“, – sako bendrovės „Saločiai ir partneriai“ pardavimų vadovas Vygantas Šulga.

Lina Jakubauskienė

Eitminiškių gimnazijos nuotrauka

Source URL: http://ebus.lt/vilniaus-rajono-eitminiskiu-gimnazija-isigijo-nauja-mokyklini-autobusa/