Vilniaus taryba svarstys, kad sostinės keleiviai galėtų susigrąžinti pinigus už nepanaudotus bilietus

spalio 08 03:00 2014 Spausdinti straipsnį Naujienos

Sostinės taryba trečiadienį svarstys keleivių ir bagažo vežimo autobusais ir troleibusais taisykles. Pagal atnaujintą projektą, planuojama, kad keleiviai galės susigrąžinti pinigus už nepanaudotus viešojo transporto bilietus.

Kaip siūloma svarstomame projekte, neišnaudoję visų Vilniečio kortelėje esančių bilietų ar „e.Piniginėje“ esančių lėšų, keleiviai galės kreiptis į „Susisiekimo paslaugas“ ir, pateikus prašymą, per 14 kalendorinių dienų susigrąžinti pinigus už nepanaudotus bilietus.

Vilniaus miesto savivaldybė taip pat atkreipia dėmesį, kad sostinėje visada galiojo tvarka pagal kurią vežantieji lagaminą turi įsigyti vienkartinį bilietą. Ši tvarka sostinėje, kaip ir kitose Lietuvos savivaldybėse, galioja jau keletą metų.

Atkreiptinas dėmesys ir į tai, kad šie pakeitimai Vilniaus mieste įvedami todėl, kad privalo būti suderinti su Susisiekimo ministerijos patvirtintomis taisyklėmis. Susisiekimo ministerijai pakeitus keleivių ir bagažo vežimo autobusais ir troleibusais tvarką, Vilniaus miesto savivaldybė turi sostinėje galiojančias taisykles suderinti su nacionalinėmis. Tą privalės padaryti visos Lietuvos savivaldybės.

Vilniaus miesto savivaldybės informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.