Vilniaus viešojo transporto tvarkaraščiai – mobiliajame telefone

by admin | 18 vasario, 2011 5:33 am

Viešojo transporto tvarkaraščiai mobiliajame telefone – ne naujiena; tačiau „Stops Vilnius“ kūrėjai pasiūlė visiškai naują eismo tvarkaraščių peržiūros programą, kuriai nereikalingas interneto ryšys telefone. Ši programa platinama kartu su viešojo transporto eismo tvarkaraščiais. Pasak jos sumanytojų, tai – tarsi tvarkaraščių svetainė, nukopijuota mobiliajame telefone.

Įsidiegus šią programą, galima pasižymėti dažniausiai naudojamus tvarkaraščius, juos susiieškoti greičiau. Taip pat galima nesunkiai susirasti stotelę pagal jos pavadinimą.

Nors sostinės vežėjai neprisidėjo kuriant programą, jie sveikina jaunų žmonių iniciatyvą palengvinti autobusų bei troleibusų maršrutų tvarkaraščių paiešką ir tuo pačiu populiarinti viešąjį transportą.

„Manau, kad bet kurios kitos nei šiuo metu įprastos galimybės susirasti autobusų ir troleibusų tvarkaraščius yra sveikintinos. Ši programa suteikia keleiviui galimybę bet kuriuo metu ir bet kurioje vietojenesunkiai susirasti autobusų bei troleibusų maršrutų tvarkaraščius ir naudotis mūsų bei kitų Vilniaus miesto įmonių paslaugomis. Šis pavyzdys rodo, kad informacinių technologijų galimybės yra neribotos, ir net paprasčiausias mobilusis telefonas gali būti viena iš priemonių patogesnei kelionei“, – idėją komentuoja UAB „Vilniaus autobusai“ generalinis direktorius Gintaras Nakutis.

Lina Jakubauskienė
Autorės nuotrauka

Source URL: http://ebus.lt/vilniaus-tvarkaraiai-mobiliajame-telefone/