Vilniečio kortelę jau galima papildyti Lietuvos pašto ir „PayPost“ skyriuose

kovo 27 04:05 2014 Spausdinti straipsnį Naujienos

Vilniečio kortelę nuo šiol galima įsigyti bei papildyti visuose sostinės paštuose. Kortelę papildyti taip pat bus galima ir visuose Lietuvos pašto finansinių paslaugų „PayPost“ skyriuose. Taip sostinės viešojo transporto elektroninio bilieto platinimo vietų skaičius išplėstas dar 87 naujomis prekybos vietomis – nuo 162 iki 249.

„Nuolat siekiame, kad Vilniečio kortelė būtų prieinama kiekvienam vilniečiui irmiesto svečiui. Džiugu, kad šiandien dar trečdaliu išplėtėme prekybos taškų vietų skaičių, kas užtikrins, kad galimybė naudotis sostinės elektroniniu bilietu būtų dar patogesnė“, – sakė SĮ „Susisiekimo paslaugos“ Komercijos ir rinkodaros departamento vadovas Vaidotas Meškauskas.

„Vienas iš pagrindinių Lietuvos pašto tikslų yra tapti vieta, kur gyventojai galėtųnaudotis kasdieninėmis paslaugomis. Džiugu, jog nuo šiol vilniečiai paštus ir „PayPost“ skyrius galės atrasti ir kaip viešojo transporto elektroninių bilietų pardavimo kanalą“, – sakė Lietuvos pašto Pašto tinklo tarnybos direktorė Inga Dundulienė.

Vilniečio kortelę įsigyti ir papildyti taip pat galima Lietuvos spaudos beiNarvesen, Vaskota kioskuose, MAXIMA XX ir MAXIMA XXX prekybos centrų informacijos skyriuose bei SĮ „Susisiekimo paslaugos“ Klientų aptarnavimo centre V. Kudirkos aikštėje. Vilniuje šiuo metu jau išplatinta 465 tūks. Vilniečio kortelių.

Įsigijus Vilniečio kortelę, kortelės pardavimo vietoje ją galima papildytielektroniniais terminuotaisiais 1, 3, 10, 30 ar daugiau dienų bilietais, 30 arba 60 min. elektroniniais bilietais ir pinigais. Vienu metu Vilniečio kortelėje gali būti nuo 1 iki 200 Lt e. pinigų, nuo 1 iki 50 vnt. 30 arba 60 minučių bilietų ir 1 arba 2 vienos dienos arba ilgesnės trukmės terminuotieji bilietai.

Vilniečio kortelė yra daugiafunkcis elektroninis bilietas, su kuriuo galima naudotisne tik viešuoju transportu, bet ir išsinuomoti oranžinius dviračius (Vilniečio kortelė naudojama kliento identifikavimui). Tai bus galima padaryti startavus naujam dviračių sezonui balandžio 1 dieną.

Vilniaus miesto savivaldybės informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.