Vilniuje rugsėjo 22 d. – nemokamas viešasis transportas bei teminis dviračių maršrutas

rugsėjo 19 03:21 2022 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Kiekvienais metais rugsėjo pabaigoje minima tarptautinė Judumo savaitė kviečia padėti miestams atsikvėpti nuo automobilių. Tam, kad tą pavyktų padaryti lengviau, JUDU komanda kviečia susipažinti su darnaus judumo būdais ir galimybėmis mieste. 

Suprantame, kad kartais pritrūksta tik idėjos, kuri įkvėptų ir atsakytų į amžiną klausimą kaip asmeniškai prisidėti prie darnesnio Vilniaus kūrimo. Todėl čia, visos Judumo savaitės metu, dalinsimės ne tik patarimais, bet ir ekspertinėmis įžvalgomis apie darnų judumą Vilniuje: dviračių takų tinklą, viešojo transporto atsinaujinimą, sostinės gatvių pertvarką ne automobiliams, o žmonėms. 

Judumo savaitės pabaigą pasitiksime su dar daugiau staigmenų: rugsėjo 22 d. pakviesime Dieną be automobilio švęsti viešuoju transportu keliaujant nemokamai, o vakare – pasiūlysime į unikalią nemokamą ekskursiją dviračiais po Vilniaus istoriją su gidu. Kartu su alternatyvaus Vilniaus pažinimo iniciatyva „Neakivaizdiniu Vilniumi“, judėjimo entuziastams pristatysime naują, bendrą teminį dviračių maršrutą, kurio metu kviesime išraižyti jubiliejinius 700 sostinės metus, susipažinti su atnaujinta sostinės dviračių infrastruktūra ir iš naujo pamilti Vilnių – ant dviejų ratų! Sekite naujienas – į šią kelionę darnaus miesto link leiskimės kartu! 

EUROPOS JUDUMO SAVAITĖ

Dviračiai

#JUDU DVIRAČIU

Kiek kilometrų Vilniuje yra nutiesta dviračių takų? O kiek dar yra planuojama? Apie sostinės dviračių tinklą ir kodėl verta „minti“ – sužinok daugiau.

Daugiau informacijos netrukus!

Kelione viešuoju transportu

#JUDU VIEŠUOJU TRANSPORTU

Ar žinojai, kad kasdien į Vilniaus gatves išrieda daugiau nei 600 autobusų ir troleibusų? Sužinok, kam reikalingos A juostos.

Daugiau informacijos netrukus!

Gatves. Europos judumo savaite

#JUDU GATVĖMIS

Ramaus eismo gatvės, gatvių humanizavimas – turbūt daugumai vilniečių girdėtos sąvokos, tačiau ką jos reiškia iš tiesų? Paaiškiname apie gatvių humanizavimą nuo A iki Z.

Daugiau informacijos netrukus!

Diena be auto

#JUDU BE AUTOMOBILIO

Rugsėjo 22 dieną visas pasaulis mini Tarptautinę dieną be automobilio. Atkimšk miestą ir NEMOKAMAI keliauk viešuoju transportu bei sužinok apie specialų dviračių maršrutą.

vilniustransport.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka