Visureigis – namai ant ratų

balandžio 02 06:20 2013 Spausdinti straipsnį Įdomybės

Pasaulyje sukurta daugybė namų ant ratų pavyzdžių. Tačiau didžioji dalis jų gali važiuoti tik kokybiškais ir lygiais keliais. Visai kas kita – „Dunkel Industries Luxury 4×4”. Šis automobilis gali pasiūlyti viską, ko gali prireikti bet kokioje kelionėje.

Ekstremalus visureigis sumontuotas ant milžiniškos sunkvežimio „Ford F-650” važiuoklės. Visi transporto priemonės ratai – varomi, sumontuota karinėje technikoje naudojama „Fabco“ sistema.

Automobilyje taip pat yra trys gervės, pneumatinė pakaba bei galingas 7 litrų „Caterpillar“ variklis. Jo dėka transporto priemonė gali važiuoti laukais ar miško keliukais.

Džipo viduje – visa įmanoma komforto įranga. Salone – šešios sėdimos vietos, du televizoriai, taip pat du monitoriai, skirti vaizdo kameroms. Be to, čia yra dvi dujinės viryklės, virtuvės kriauklė, tualetas, šaldytuvas, dušas ir t. t.

Bagaže tilps viskas, ko gali prireikti ekstremalioje kelionėje.

Transporto priemonės kėbulas – savivartis. Ant stogo galima laikyti dviračius, motociklus ar net nedidelius automobilius.

eBus.lt

Gamintojų nuotraukos

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.