VKTI šiais metais konsultuos ir teiks metodinę pagalbą

kovo 02 05:07 2016 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

apie-solar6Transporto politika yra glaudžiai susijusi su šalies ekonominiu ir politiniu stabilumu. Pasaulinė praktika rodo, kad tik tos valstybės, kuriose yra gerai išplėtota transporto infrastruktūra ir įvairių rūšių transporto veikla, yra pasiekusios aukštą ekonomikos lygį ir piliečių gerovę.

Kadangi Valstybinė kelių transporto inspekcija prie Susisiekimo ministerijos (toliau – Inspekcija) vykdo valstybinio reguliavimo ir priežiūros funkcijas keleivių ir krovinių vežimo kelių transportu, kelių transporto priemonių techninės priežiūros ir remonto, vairuotojų mokymo, kelių transporto specialistų kompetencijos vertinimo bei dar daug kitų jai teisės aktais įgaliotų funkcijų, jos vaidmuo formuojant transporto sistemą šalyje yra reikšmingas.

Inspekcijos veikla yra atvira visuomenei, todėl kiekvienais metais Inspekcija teikia visuomenei savo veiklos ataskaitas. „Konsultuoti ir teikti metodinę pagalbą – 2015 m. prioritetas“  – glausta  2015 m. Inspekcijos veiklos apžvalga, kuria siekiama supažindinti visuomenę su svarbiausiais praėjusių metų darbais, įvykiais, įgyvendinamais projektais, įvairių Inspekcijos veiklos sričių rezultatais ir ateities siekiais. Plačiau – ataskaitoje „Konsultuoti ir teikti metodinę pagalbą – 2015 m. prioritetas“:

http://www.vkti.gov.lt/index.php?2036986588

VKTI informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka