„Volkswagen“ mikroautobusas… iš medžio

birželio 22 04:18 2014 Spausdinti straipsnį Įdomybės

Kai kurių dizainerių pristatytų projektų kitaip kaip keistais ar beprasmiškais nepavadinsi. Pavyzdžiui, kam gali būti reikalingas autobusas, pagamintas iš medžio?

Atsakyti į šį klausimą galėtų dailininkas Lee Stoetzel‘as, sukūręs medinį mikroautobusą. Jo teigimu, medinis autobusas gali būti kur kas naudingesnis nei tas, kuriame yra ir variklis, ir tikras vairas, ir išmetamųjų dujų vamzdis.

Taigi kam dailininkas sukūrė tikslią „Volkswagen“ markės autobuso kopiją? Jei ji būtų gerokai sumažinta, ją būtų galima laikyti žaislu vaikams. Tačiau autobusas – standartinės transporto priemonės dydžio. Pats dailinininkas apie savo projektą kalba: „Mes statome namus, konstruojame įvairiausius daiktus ir manome, jog esame pasaulio šeimininkai. Tačiau gamta diktuoja savo sąlygas. Sukūriau šį projektą tam, kad pademonstruočiau natūralių daiktų viršenybę prieš nenatūralius“.

Dailinininkas, gamindamas autobusą, naudojo kipariso medieną ir metalą. Gamtos saugotojai čia pat pasipiktins – savo darbui sukurti Lee sunaikino ne vieną medį, tad ar verta tokiu būdu atkreipti dėmesį į aplinkosaugą? Tikslas garbingas, tačiau dėl jo įgyvendinimo, be abejo, galima ginčytis.

Kaip bevertintum dailininko Lee Stoetzel‘o projektą, jį įdomu apžiūrėti – juk „Volkswagen“ atrodo tarsi tikras, tik pagamintas iš medžio. Pasivažinėti šia transporto priemone, be abejo, neteks – jos ratai bei variklis taip pat mediniai.

eBus.lt

Organizatorių nuotraukos

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.