„Volvo Buses“: dezinfekavimas padės keleivių vežėjams atnaujinti savo veiklą

by Lina | 30 kovo, 2021 4:54 am

Dezinfekavimo įrenginys ECO3, gaminantis ozono dujas, yra vienas efektyviausių būdų apsaugoti vairuotojus ir keleivius nuo bakterijų ir virusų. Oro valytuvus autobusuose įsirengė Švedijos kompanija „Hellbergs Buss“ Švedijoje ir Vokietijos „Meurer Touristik“.

Keleivinio transporto kompanijas per pastaruosius metus labai paveikė pandemija, turizmo verslas daugelyje Europos šalių yra paralyžiuotas. Švedijos šeimos įmonei „Hellbergs Buss“ užsakomieji reisai yra svarbi verslo dalis. 2019 m. Įmonė investavo į tris naujus autobusus: du „Volvo 9900“ ir vieną „Volvo 9700“. Prasidėjus pandemijai, kompanija įdiegė autobusuose oro valymo sistemas.

„Žinoma, mes taip pat stengiamės, kad keleiviai laikytųsi nurodyto atstumo, kad prie įėjimo būtų dezinfekavimo priemonės rankoms. Tačiau „ECO3“ oro valytuvas garantuoja didžiausią saugumą keleiviams bei vairuotojams“, – sako Mikaelis Hellbergas.

ECO3 dezinfekavimo įrenginys yra vienas iš saugos produktų, kurį „Volvo Buses“ siūlo pandemijos paveiktiems vežėjams. Įrenginys nuolat gamina ozono dujas, kurios valo orą ir sumažina organinių medžiagų kiekį ant visų paviršių. Tai yra vienas iš efektyviausių būdų apsaugoti vairuotojus ir keleivius nuo bakterijų ir virusų.

Sascha Meurer vadovauja autobusų kompanijai „Meurer Touristik“, įsikūrusiai netoli Kelno, Vokietijoje. Kaip ir „Hellbergs Buss“, „Meurer Touristik“ per pandemiją gerokai susiaurino savo veiklą. Prieš pandemiją turizmas sudarė 50 proc. visos įmonės veiklos.

„Vasarą ir rudens pradžioje gavome tik keletą užsakymų turistinėms kelionėms. Nuo lapkričio užsakymai visiškai nutrūko: viešbučiai ir restoranai uždaryti, todėl šiuo metu nėra užsakymų kelionėms. Iki rudens permainų nesitikime“, – sako Sascha Meurer.

Siekdami pasiūlyti savo klientams kuo saugesnes keliones, įmonės vadovai taip pat į naują „Volvo“ autobusą nusprendė įdiegti „ECO3“.

„Turime padaryti viską, kad apsaugotume savo keleivius ir neleistume virusui plisti. Be ECO3, prie autobuso įėjimo taip pat siūlome rankų dezinfekavimo priemones ir palaikome atstumą tarp keleivių. Tikiuosi, kad atsiras naujų teisės aktų, kurie leis mums, turintiems autobusuose įrengtus oro valymo įrenginius, pradėti važiuoti anksčiau “.

KAIP EKO3 VEIKIA

„ECO3“ dezinfekavimo įrenginys yra vienas iš saugos produktų, kuriuos „Volvo Buses“ siūlo savo autobusų klientams pagal „Clean & Care“ programą.

Klimato sistemos ozono generatorius nuolat gamina aktyvų deguonį. Oras teka per filtrą ir apie šimtą oro kanalų, kol pasiekia autobuso vidų.

Aktyvus deguonis dezinfekuoja viską – nuo autobusų sėdynių, rankenų ir stiklo plokščių iki sunkiai pasiekiamų paviršių, kurias gali pasiekti tik oro srovės.

ECO3 galima montuoti tiek naujuose, tiek senuose autobusų modeliuose.

ECO3 dezinfekavimo įrenginį išbandė ir patvirtino nepriklausomi bandymų institutai SGS ir INTA. Įrodyta, kad jis yra labai veiksmingas prieš bakterijas, virusus ir kitus organinius teršalus.

eBus.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka

Source URL: http://ebus.lt/volvo-buses-dezinfekavimas-pades-keleiviu-vezejams-atnaujinti-savo-veikla/