„Circle K“ tinklas plečiasi: šalia Klaipėdos atidaryta nauja degalinė

kovo 18 04:52 2022 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Vienas didžiausių degalinių tinklų Lietuvoje „Circle K“ netoli Klaipėdos atidarė naują degalinę. 2,6 mln. eurų vertės degalinė „Circle K Jonušai“ iškilo sklype, esančiame apie 17 km Vilniaus kryptimi nuo Klaipėdos Jakų žiedinės sankryžos.

Pasak bendrovės „Circle K Lietuva“ vadovo Skirmanto Mačiuko, naujoji degalinė visiškai atitinka „Circle K“ tinklo formatą.

„Nuosekliai siekiame tikslo būti šalia intensyviausių transporto arterijų ir tapti patogiai pasiekiamais vairuotojams, siūlydami jiems aukščiausios kokybės aptarnavimą bei paslaugas. Tikime, kad naujoji viso aptarnavimo degalinė sustiprins mūsų tinklo pozicijas uostamiestyje, o artėjant šiltajam sezonui ją atras ne tik vietos gyventojai, bet ir besiilsintys pajūryje“, – sako S. Mačiukas.

Naujos degalinės šalia Klaipėdos parduotuvės plotas siekia 230 kvadratinių metrų, joje įrengta erdvi poilsio erdvė su 38 sėdimomis vietomis. Vienu metu šalia degalinės galės parkuotis 30 automobilių.

Šalia degalinės netolimoje ateityje planuojama įrengti bent dvi modernias didelio galingumo elektromobilių įkrovimo stoteles „Ionity“, kurios bus įrengtos bendradarbiaujant su „BMW Group“, „Mercedes Benz“, „Ford Motor Company“ ir „Volkswagen Group“ kartu su „Audi“ ir „Porsche“ automobilių koncernais.

 Atsiskaitydami už benziną, dyzeliną bei plovyklą Jonušų degalinėje klientai galės naudotis mobiliųjų atsiskaitymų sprendimais, taip pat atsiskaitymo savitarnos terminalais šalia degalų pompų.

Pasak degalinių tinklo vadovo, naujoje degalinėje apsipirkimo, poilsio ir parkavimo erdvės projektuotos ir įrengtos skiriant maksimalų dėmesį vairuotojų ir jų ekipažų patogumui.

„Magistralė Klaipėda-Kaunas-Vilnius generuoja didelį pravažiuojančio transporto srautą, todėl siekiame, kad apsilankymas degalinėje suteiktų geriausią patirtį, būtų išvengta spūsčių pildantis degalus, konkuravimo dėl vietos automobiliui, eilių parduotuvėje. Tą užtikrinti būtent ir leidžia didelio formato degalinės, tad tokias laikome pagrindine ateities tendencija mažmeninės degalų prekybos versle“, – teigia S. Mačiukas.

„Circle K Lietuva“ informacija ir nuotrauka