Eismo pakeitimai Geležinio Vilko g.–Molėtų pl.–Mokslininkų g. sankryžoje

rugpjūčio 10 04:04 2023 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Po M. Lietuvio g. asfaltavimo darbų pabaigos, tranzitiniai transporto srautai M. Lietuvio g. ir Mokslininkų g. atkarpoje tarp Ukmergės g. ir Molėtų pl. dar labiau padidėjo, tad siekiant užtikrinti maksimalią eismo saugą, nuo rugpjūčio 8 d. Geležinio Vilko g.–Molėtų pl.–Mokslininkų g. sankryžoje įsigalioja nauji eismo pakeitimai.

Papildomos saugumo priemonės

Sankryžoje atlikti infrastruktūriniai pakeitimai visiškai apsaugos kairįjį posūkį nuo Mokslininkų g. į Molėtų pl. – nuo šiol sukančius į kairę pasitiks šviesoforai su kryptį nurodančiomis rodyklėmis.

Taip pat Mokslininkų g. dalyje buvo atlikti horizontalaus ženklinimo pokyčiai, kurie leido padidinti sukančiųjų į kairę juostos ilgį ir taip užtikrinti didesnį transporto priemonių pralaidumą.

Sankryžoje buvo atlikti ir šviesoforų darbo režimų pakeitimai – Mokslininkų g. piko metu naujas kairysis posūkis bus įjungiamas kartu su žaliu signalu, nurodančiu važiuoti tiesiai. Šis sprendimas neleis sukantiems į kairę blokuoti transporto srauto, kuris važiuos tiesiai link Santariškių žiedo.

Šie sprendiniai turėtų reikšmingai pagerinti eismo saugumą ir sankryžos pralaidumą. Įsigaliojus pokyčiams sankryža ir toliau bus nuolat stebima, o jos valdymo režimas gali būti koreguojamas, atsižvelgiant į kintančius transporto srautus.

JUDU atsakinga už viešojo transporto paslaugų organizavimą, automobilių stovėjimo infrastruktūrą mieste ir darnių keliavimo būdų skatinimą. Viešojo transporto paslaugomis 2022-aisiais kasdien naudojosi daugiau kaip 170 tūkst. keleivių, kurie keliones troleibusu ar autobusu šiemet įvertino 8,32 balais iš 10, o tai – aukščiausias įvertinimas nuo 2019-ųjų. Įmonė taip pat užtikrina sklandų miesto eismo organizavimą ir kartu su Vilniaus miesto savivaldybe diegia inovatyvius sprendimus.

judu.lt informacija ir nuotrauka