„Arriva“ laimėjo konkursą vežti keleivius priemiesčio maršrutais Slovakijoje

by Lina | 5 lapkričio, 2021 5:18 am

„Arriva“ paskelbė, kad pasirašė naują 10 metų sutartį dėl vežimo priemiestiniais autobusais Slovakijoje, Bratislavos regione.

Veiklą kompanija pradės lapkričio 15 d. Iš viso įmonė ketina pristatyti 220 naujų autobusų, iš kurių 120 – iki sutarties pradžios. Likę 100 autobusų bus pristatyti iki 2022 m. gegužės mėn. „Arriva“ taip pat sukurs daug naujų vairuotojų darbo vietų, priims į darbą vairuotojus, kurie dirba dabartinio operatoriaus įmonėje.

Pagal naują susitarimą „Arriva“ pateiks modernizuotas paslaugas, autobusus su nemokamu belaidžiu internetu, USB įkrovikliais, oro kondicionieriais. Autobusai pritaikyti žmonėms su negalia: žemagrindžiai, taip pat bus garsinė informacija regos negalią turintiems žmonėms. Autobusuose taip pat bus skaitmeniniai ekranai tiek viduje, tiek išorėje, bus pateikiama informacija ne tik apie maršrutą, bet ir susisiekimą su geležinkeliu ar kitomis transporto rūšimis.

Sutartis laimėta po vieno konkurencingiausių konkursų šalyje. „Arriva“ – Didžiosios Britanijos kompanija, šiuo metu ji yra pirmaujanti privati ​​autobusų operatorė Slovakijoje, turinti 1 350 transporto priemonių ir 2 700 darbuotojų penkiose transporto įmonėse.

eBus.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka

Source URL: https://ebus.lt/arriva-laimejo-konkursa-vezti-keleivius-priemiescio-marsrutais-slovakijoje/