Atnaujinama Vilniaus turistams skirta kortelė

by admin | rugsėjo 5, 2014 3:49 am

Vilniaus muziejai, galerijos, ekskursijų organizatoriai, sveikatingumo centrai, transporto, pramogų ir maitinimo įstaigos kviečiami jungtis į 2015 metų projektą „Vilniaus miesto kortelė“ (Vilnius City Card). Turistai įpratę naudotis kortele, kuri per tam tikrą laiką suteikia daug svarbių nuolaidų, padeda sutaupyti ir kartu parodo, ką galima veikti mieste. Jau šešeri metai, kai Vilniuje galima įsigyti tokią kortelę, joje integruotas ir viešojo transporto bilietas.

Vilniaus miesto kortelė – oficialus miesto turizmo projektas, pristatomas tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje. Nuo2015 m. projektas bus atnaujintas ne tik pasiūlant daugiau nuolaidų turistams, bet ir pritaikant naują leidinių dizainą su Vilniaus miesto ženklu. Šiuo metu kortelės turėtojai gali naudotis net 96 nuolaidomis, kurių sąraše siūlomos ne tik turistams įprastos ekskursijos, muziejų lankymas, nuolaidos kavinėse, restoranuose, suvenyrų parduotuvėse, bet ir skrydžiai oro balionu, pasivažinėjimas riedžiu, nuolaidos bilietams į koncertus ir daug kitų pramogų.

Vilniaus turizmo informacijos centrų lankytojai dažnai teiraujasi, ką galima nuveikti mieste per kelias dienas, kokias vietas būtina aplankyti, kur pavalgyti, apsipirkti, aktyviai praleisti laiką. Todėl įvairių turistams aktualių paslaugų teikėjai kviečiami dalyvauti 2015 metų projekte ir taip pristatyti save užsieniečiams. Pastebima, kad turistai vis aktyviau naudojasi kortelėmis – praėjusiais metais Vilniaus miesto kortele pasinaudojo turistai iš 38 šalių. Daugiausia kortelių įsigijo vokiečiai, rusai, prancūzai, italai ir amerikiečiai.

Dalyvavimas projekte nemokamas, kategorijos, kurių įmonės gali registruotis: ekskursijos, muziejai, kultūra, parkai, galerijos, transportas, restoranai, klubai, laisvalaikis, muzikos klubai, grožis, viešbučiai. Registracija 2015 metų projektui jau vyksta el. paštu citycard@vilnius.lt[1].

Vilniaus miesto savivaldybės informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka

Endnotes:
  1. citycard@vilnius.lt: mailto:citycard@vilnius.lt

Source URL: https://ebus.lt/atnaujinama-vilniaus-turistams-skirta-kortel/