Atnaujinti saugumo reikalavimai viešajame transporte

by Lina | 1 birželio, 2021 3:53 am

Vakar, gegužės 31-ąją, Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovas paskelbė naują sprendimą „Dėl keliavimo miesto, tarpmiestinio ir priemiestinio reguliaraus susisiekimo keleivinio transporto maršrutais bei specialiaisiais ir užsakomaisiais reisais būtinų sąlygų“.

Išlieka reikalavimai dėvėti kaukes autobusų salone, valyti bei dezinfekuoti transporto priemones, užtikrinti vairuotojo saugumą, neprekiauti kelionės bilietais viešojo transporto priemonėse ir pan.

Keleiviai, važiuojantys miesto ir priemiestinio reguliaraus susisiekimo keleivinio transporto maršrutais, turi užimti sėdimas ir stovimas vietas, užtikrinant ne mažesnį kaip 1 metro atstumą tarp keleivių. Vežant keleivius tarpmiestinio reguliaraus susisiekimo keleivinio transporto maršrutais, specialiaisiais ir užsakomaisiais reisais jie užimti tik sėdimas vietas, užtikrinant ne mažesnį kaip 1 metro atstumą tarp keleivių.

Su visu dokumentu galima susipažinti čia:[1]

eBus.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka

Endnotes:
  1. čia:: http://V-1251%20Dėl%20keliavimo%20miesto,%20tarpmiestinio%20ir%20priemiestinio%20reguliaraus%20susisiekimo%20keleivinio%20transport...%20(lrs.lt)

Source URL: https://ebus.lt/atnaujinti-saugumo-reikalavimai-viesajame-transporte/