Autobusai gesina gaisrus

spalio 04 05:15 2013 Spausdinti straipsnį Įdomybės

Autobusai mūsų gyvenime tapo tokie įprasti, kad dažnai jų nė nepastebime. Visiems puikiai žinoma jų funkcija – greitai ir patogiai vežti žmones tiek miestuose, tiek ir tolimais atstumais.

Savo puslapyje jau ne sykį rašėme apie autobusus, tarnaujančius visai kitoms reikmėms. Juose gali būti įrengiami restoranai, kavinės, pirtys, viešbučiai, parduotuvės. Dar viena autobusų funkcija – gesinti gaisrus.

Autobusą, skirtą gesinti gaisrams, sukūrė „Volvo Bus „ ir „Svenska Raddningsfordon“. montuojamas jis ant „Volvo B12M“ važiuoklės. Kėbulas – „Saffle“.

Teigiama, jog pirmieji du bandomieji egzemplioriai labai patiko ugniagesiams. Jų grindys gana žemos, tad į automobilį patogu įlipti ir išlipti iš jo.

Beje, idėja naudoti autobusus gaisrams gesinti nėra nauja: pavyzdžiui, Čekijoje itin populiarios 2 500 litrų cisternos, kurių kabina – šiek tiek perdirbta „Karosos“ ar LiAZ autobuso.

eBus.lt

Gamintojų nuotraukos

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.