Autobusas – apžvalgos ratas

rugsėjo 20 04:28 2011 Spausdinti straipsnį Įdomybės

Kaip atrodys ateities viešasis transportas, kol kas negali pasakyti niekas. Tačiau fantazuoti juk nedraudžiama, todėl konstruktoriai pateikia vis naujus, keistesnius bei originalesnius ateities transporto priemonių modelius.

Štai dizaineris Bimalas Radžapanas autobusą įsivaizduoja it apžvalgos ratą smagioje atrakcionų aikštelėje.

Vidinėje šio autobuso-rato dalyje patikimai sumontuotos sėdynės keleiviams, atsistoti nuo kurių galima tik transporto priemonei sustojus. Autobusas, kaip ir dera ekologiškam automobiliui, naudoja elektros energiją. Jos atsargos saugomos ličio-jonų akumuliatoriuose, kurie pasikrauna transporto priemonei važiuojant.

Neįprasta autobuso išvaizda ir originalios autoriaus idėjos (pavyzdžiui, sumontuoti davikliai, vėsinantys arba šildantys saloną ir reaguojantys į keleivių svorį) patraukė ir tarptautinės transporto priemonių dizainerių konferencijos „Interior Motives 2011“ dalyvių dėmesį. Tačiau ar ši ypač originali bei netikėta idėja bus įgyvendinta, kol kas pasakyti sunku.

Parengė Lina Jakubauskienė

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.