„Automobilininko“ taryba numatė visuotinio susirinkimo datą ir aptarė kitus klausimus

by Lina | 22 kovo, 2024 5:14 am

Kovo 21-ąją Veteranų klubo „Automobilininkas“ tarybos nariai rinkosi į posėdį, kur aptarė pasirengimo būsimam visuotiniam susirinkimui ir kitus klausimus. Virtualiai prie posėdžio prisijungė kai kurių regionų vadovai.

Klubo prezidentas Gintaras Nakutis pateikė bendrą informaciją dėl visuotinio susirinkimo, kuris vyks šių metų balandžio 26 dieną. Anot jo, asociacija „Linava“ jau pažadėjo skirti salę renginiui.

Tarybos nariai aptarė, kas ir kuriuo metu turi būti nuveikta iki visuotinio susirinkimo. Kvietimai kiekvienam klubo nariui turi būti išsiųsti iki kovo 26 d., o regionų nariai apie dalyvaujančiųjų skaičių prezidentui turėtų pranešti iki balandžio 22 dienos.

Prezidentas pristatė būsimo susirinkimo darbotvarkę, tarybos nariai apsvarstė kiekvieną jos punktą, kai kuriuos jų patikslino. Šiųmečiame susirinkime numatyti klubo prezidento ir tarybos rinkimai.

Tarybos nariai apsvarstė gautas pastabas dėl klubo įstatų, G. Nakutis pakomentavo, kokie pasiūlymai gauti iš regionų. Dar kartą kalbėta dėl klubo pavadinimo keitimo, siūlomas variantas – „Klubas „Automobilininkas“. Tarybos nariai pritarė pasiūlytam stažui dirbant transporto srityje – 15 metų – kurį privalo turėti klubo nariais norintys tapti žmonės. Šiems pasiūlymams turės pritarti visi klubo nariai visuotiniame susirinkime.

Diskutuota ir dėl nario mokesčio didinimo. Šiuo metu metinis mokestis – 10 eurų, nutarta teikti pasiūlymą, kad jis didėtų iki 20 eurų, jei tam bus pritarta visuotiniame susirinkime.

Tarybos nariai svarstė, iš kur būtų galima papildomų lėšų, kad klubas galėtų toliau sėkmingai egzistuoti, taip pat pateikė pasiūlymus, kaip būtų galima aktyvinti jo veiklą.

Lina Jakubauskienė

 

Source URL: https://ebus.lt/automobilininko-taryba-numate-visuotinio-susirinkimo-data-ir-aptare-kitus-klausimus/